Warsztaty Obudź w sobie życie 14.05.2022

„Obudź w sobie życie” – wracają warsztaty STACJONARNE!

Zapisz się już dziś i przyjdź 14 maja 2022 r.

Organizowane od 2017 roku warsztaty „Obudź w sobie życie” to niepowtarzalna szansa, aby zaczerpnąć wiedzy od najlepszych specjalistów leczenia niepłodności w Polsce, uzyskać indywidualną poradę oraz poznać osoby, które znajdują się w podobnej sytuacji i również starają się o dziecko. Zapraszamy 14 maja 2022 r. do Gdańska! Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona.

O warsztatach Obudź w sobie życie

„Obudź w sobie życie” to cyklicznie odbywające się warsztaty dla kobiet starających się o dziecko i poszukujących wiedzy, wsparcia, motywacji i pomocy. Organizowane są z ramienia Fundacji Pomoc dla Płodności, której założycielka i prezes, Sylwia Bentkowska, sama wie czym jest niepłodność i wieloletnie starania o wymarzone dziecko.

Spotkanie dedykowane jest zarówno kobietom długotrwale leczącym się z powodu niepłodności, jak i tym, które dopiero rozpoczynają starania.

Po raz pierwszy od 2 lat zapraszamy na warsztaty, które odbędą się stacjonarnie! Z powodu pandemii koronawirusa zaszła konieczność przeniesienia bezpośrednich spotkań do przestrzeni online. Ogromnie cieszymy się, że mimo zmienionej formuły, nadal cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Jednak z utęsknieniem czekaliśmy na powrót do warsztatów w cztery oczy, na żywo – Wasza energia, ciekawość, zaangażowanie, bezpośrednie rozmowy, bliskość… to wszystko sprawiało, że ten jeden dzień wspólnie spędzony czynił cuda!

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

Dla kogo są warsztaty Obudź w sobie życie?

Na warsztaty „Obudź w sobie życie” zapraszamy kobiety, które starają się zajść w ciążę, lecz na swojej drodze natrafiły na trudności. Nieważne, czy dopiero otrzymałaś diagnozę i czujesz się przytłoczona nową sytuacją, czy od lat starasz się o dziecko, czy przygotowujesz do procedury in vitro, a może masz ją już za sobą – to spotkanie jest dla Ciebie. Jesteśmy pewni, że to nie będzie stracony czas.

Stacjonarne warsztaty 14 maja 2022 r. organizujemy z merytorycznym wsparciem lekarzy z Kliniki InviMed Gdynia. Na bezpłatnych warsztatach będziesz mieć możliwość wysłuchania najlepszych lekarzy z zakresu medycyny rozrodu: ginekologa-położnika, embriologa oraz immunologa, dietetyka, psychologa i coacha kryzysowego. Tak kompleksowe spotkanie, wyposażające w wiedzę i wskazówki medyczne oraz stanowiące wsparcie emocjonalne i psychologiczne, to krok milowy na drodze leczenia niepłodności. Ten dzień zmienia wszystko!

Przekonaj się!

I zapisz się na warsztat „Obudź w sobie życie”!

14.05.2022 r. GODZ. 10:00-17:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

TAK, CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Kiedy najbliższe spotkanie Obudź w sobie życie?

Zapraszamy 14 maja 2022 r. w godzinach 10:00-17:00. Warsztaty organizowane są w Hotelu Almond Business & SPA, ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk.

Uwaga! Na miejscu istnieje możliwość zamówienia obiadu, jednak wymaga to wcześniejszego zgłoszenia, aby restauracja była przygotowana na dodatkowe zamówienia w większej liczbie. Rejestrując się na warsztaty, będziesz mogła zaznaczyć chęć zamówienia obiadu. Organizator spotkania zapewnia bezpłatny słodki poczęstunek i kawę.

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną.

 1. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedź na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.
 2. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.
 3. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych zawsze bardzo dużo. Jeśli wiesz, że możesz mieć problem z dotarciem na spotkanie, daj znać odpowiednio wcześniej. Dzięki temu osoba naprawdę potrzebująca będzie mogła skorzystać z tego miejsca.

2 dni przed warsztatami organizator telefonicznie potwierdza obecność na spotkaniu każdej uczestniczki. Prosimy o odebranie telefonu i potwierdzenie lub rezygnację z uczestnictwa.

Harmonogram

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są we współpracy z Kliniką InviMed z Gdyni, która jest jedną z 5 placówek w kraju i działa od 2011 r.

14 maja 2022 r. w warsztatach udział wezmą:

Panel lekarski:

dr n. med. Beata Makowska – specjalistka ginekolog-położnik, ekspertka w dziedzinie leczenia niepłodności. Odpowie na każde pytanie i w przystępny sposób wyjaśni nawet najtrudniejsze zagadnienia. Specjalistka z tytułem doktora nauk medycznych, z dwiema dekadami praktyki lekarskiej.

lek. med. Kajetan Piątkowski – specjalista ginekolog-położnik, absolwent wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył szkolenie specjalizacyjne i pracował na oddziale położniczo-ginekologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie. Obecnie pracuje na oddziale położniczo-neonatologicznym szpitala Swissmed w Gdańsku oraz w klinice InviMed w Gdyni. 

dr n. wet. Marta Wojciechowska – starszy embriolog, ESHRE Senior Embryologist, kierownik laboratorium embriologicznego. Udziela też konsultacji embriologicznych parom, które przygotowują się do zabiegów przy użyciu technik wspomaganego rozrodu lub mają już za sobą nieudane in vitro.

dr n. med. Małgorzata Jarosz – specjalista immunolog i pediatra. W klinice InviMed w Gdyni konsultuje immunologicznie pary, którym nie udaje się zajść w ciążę naturalnie lub mają już za sobą pierwsze niepowodzenia w terapii IVF.

Panel dietetyczny:

dr n.med. Małgorzata Kaczkan – specjalista ds. żywienia, dietetyk. W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji dietetycznych parom, które starają się o dziecko naturalnie lub przygotowują się do procedury in vitro. Dzięki stosowaniu się do zaleceń i przestrzeganiu diety ułożonej przez doktor Kaczkan, wielu pacjentom udało się poprawić wyniki i doczekać potomstwa. 

Panel psychologiczny:

dr n. zdr. Iwona Wasilewko psycholog, specjalistka o długoletnim doświadczeniu i niezwykłej empatii.  Potrafi uważnie słuchać i zadawać pytania, które pozwalają lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i motywacje. W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji psychologicznych parom w trakcie terapii niepłodności. Pomaga ułożyć wzajemne relacje, odzyskać nadzieję i odczuć ulgę.

Panel coachingowy

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

 Co zyskasz dzięki warsztatom?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

Agenda warsztatów:

Godz. 10:05-10:20 – powitanie
Godz. 10:20-12.30 – panel lekarski: ginekolog, embriolog, immunolog
Godz. 12:30-13:00 – przerwa (30 min)
Godz. 13:00-14:00 – panel dietetyczny
Godz. 14:00-14:45 – przerwa obiadowa (45 min)
Godz. 14:45-15:35 – coach kryzysowy (1 grupa), psycholog (2 grupa)
Godz. 15:35-15:45 – przerwa (10 min)
Godz. 15:45-16:35 – coach kryzysowy (2 grupa), psycholog (1 grupa)
Godz. 16:35-17:00 – zakończenie

PODSUMOWANIE

 1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z uczestnikami).
 2. Termin warsztatów: 14 maja 2022 r. g. 10-17.
 3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Gdańsku: Hotel Almond Business & SPA, ul. Toruńska 12, 80-747
 4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki InviMed w Gdyni: ginekolog, immunolog oraz embriolog. Wiedzą podzielą się także specjaliści psycholog, dietetyk oraz coach kryzysowy.
 5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

 

ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY!

 

Sponsorem strategicznym jest firma ORGANON.

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *