Obudź w sobie życie warsztaty dla par starających się o dziecko

Pomóż sobie i przyspiesz zajście w ciążę. Bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” 16.10.2021 r.

42 warsztaty, 178 specjalistów, ponad 3000 uczestniczek, a wśród nich już wiele szczęśliwych mam – tyle zrobiliśmy od 2017 roku, odkąd w naszych głowach narodził się pomysł na organizację warsztatów i ruszyło pierwsze spotkanie. Warsztaty „Obudź w sobie życie” to unikalna, kompleksowa pomoc dla osób starających się o dziecko. Najbliższy warsztat odbędzie się 16 października 2021 r. Zapraszamy!

 

„Mnie się udało, teraz chcę pomóc innym”

Organizatorką warsztatów „Obudź w sobie życie” jest Sylwia Bentkowska, która przed laty sama stoczyła batalię, aby stać się mamą. Gdy udało jej się spełnić to największe marzenie, poczuła, że powinna zwrócić dobro, które dostała. Na własnej skórze przekonała się, jak wyboista potrafi być droga do rodzicielstwa. Ile trudu, siły, wylanych łez, niepewności, skrajnych emocji i nakładów finansowych wymaga coś, co dla niektórych jest naturalnym, kolejnym etapem życia.

Przez lata powoływała do życia kolejne inicjatywy, które mają pomagać niepłodnym:

Warsztaty „Obudź w sobie życie” – dlaczego warto

16 października 2021 r. odbędzie się kolejna edycja warsztatów „Obudź w sobie życie”, tym razem we współpracy i z merytorycznym wsparciem Kliniki Medistica z Krakowa. W związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie, spotkanie będzie miało formę e-warsztatów, a wszystkie chętne osoby zapraszamy do naszej przestrzeni wirtualnej.

Ideą naszych warsztatów jest to, aby uczestnicy nie tylko wysłuchali wykładów lekarzy i innych zaproszonych specjalistów, ale przede wszystkim czynnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania, konsultując indywidualnie swój przypadek, dzieląc się swoimi wątpliwościami.

Po spotkaniu zapraszamy uczestników do naszych grup wsparcia na Facebooku. To przestrzeń do kontynuowania znajomości zawartych podczas warsztatów, możliwość uzyskania rekomendacji, rady i pomocy, a przede wszystkim ogromne wsparcie emocjonalne i psychiczne od ludzi, którzy są w podobnej sytuacji.

Co zyskasz dzięki warsztatom?

Najważniejsze – pewność, że warto leczyć niepłodność i nadzieję na szczęśliwe zakończenie tej, często wyboistej, drogi.

 • Spotkasz się z najlepszymi specjalistami z renomowanej Kliniki Medistica całkowicie za darmo.
 • Dostaniesz wiedzę, wskazówki medyczne i możliwość indywidualnej porady dotyczącej Twojego osobistego przypadku.
 • Poznasz krok po kroku etapy diagnostyki niepłodności, a także wiedzę na temat metod leczenia z uwzględnieniem przyczyn i wskazań.
 • Dzięki sesji z coachem niepłodności, odzyskasz siły psychiczne i nauczysz się radzić z trudnymi emocjami w trakcie leczenia niepłodności. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, a także wzmacniania relacji z partnerem.

Warsztaty – harmonogram

Na warsztaty 16.10.2021 r. zaprosiliśmy najlepszych specjalistów: ginekologa, embriologów, psychologa i seksuologa, dietetyka, fizjoterapeutę uroginekologicznego, coacha i mówcę motywacyjnego. Ten zespół specjalistów jest w stanie kompleksowo zająć się tematem niepłodności w każdym możliwym aspekcie.

Panel lekarski

 • dr n. med. Mirosław Szlachcic – ginekolog-endokrynolog, androlog, specjalista medycyny rozrodu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Dyrektor Medyczny Kliniki Medistica. 
 • mgr Aneta Filipiak – embriolog z 25-letnim doświadczeniem, które zdobywała w Polsce i Czechach.
 • dr Marcin Kucia – embriolog, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu,  PTMRiE.
 • mgr Ewelina Gawlik-Libera – psycholog, psychoterapeutka, seksuolog. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską oraz terapią seksuologiczną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.
 • mgr Iwona Walczak – dietetyk, która specjalizuje się w diecie w niepłodności i endometriozie. Pracuje również z pacjentkami cierpiącymi na Hashimoto, PCOS, insulinooporność, a także inne schorzenia na tle hormonalnym oraz metabolicznym.
 • mgr Katarzyna Chanowska – fizjoterapeuta uroginekologiczny, zajmuje się m.in. rehabilitacją ginekologiczną i urologiczną kobiet oraz mężczyzn, a także terapią w endometriozie, bolesnych miesiączkach oraz po operacjach ginekologicznych.

Panel motywacyjny

 • Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Panel coachingowy

 • Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Jak się zapisać?

Warsztaty są całkowicie za darmo, ale ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz link z zaproszeniem na warsztaty oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej.

Jesteśmy różni, ale mamy WSPÓLNY CEL – POKONAĆ NIEPŁODNOŚĆ I ZOSTAĆ RODZICAMI!

 

Po warsztatach zapraszamy Cię do grupy Obudź w sobie życie – dla kobiet starających się o dziecko oraz Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko na FB.

 

ORGANIZATOR WARSZTATÓW

PARTNER MERYTORYCZNY

 

SPONSOR STRATEGICZNY

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *