Warsztaty dla niepłodnych „Obudź w sobie życie”. Zapisz się na listopadową edycję! 20.11.2021 r.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są niezmiennie od 2017 roku, a przez ten czas wsparliśmy ponad 3000 kobiet. Wiele z nich doświadczyło już szczęścia, na jakie czekało latami – zaszły w ciążę i tulą w ramionach swoje dzieci. Jeśli zaczynasz diagnostykę niepłodności albo od miesięcy a nawet lat szukasz właściwej ścieżki leczenia, koniecznie zapisz się na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie”. Te spotkania mają MOC!

Warsztaty, które zmieniają wszystko

Warsztaty „Obudź w sobie życie” zostały po raz pierwszy zorganizowane w 2017 r. przez Sylwię Bentkowską, która zapoczątkowała szereg inicjatyw mających na celu pomoc osobom niepłodnym. Od tego czasu warsztaty odbywają się cyklicznie, a my zorganizowaliśmy już 45 spotkań.

Kolejna edycja odbędzie się 20 listopada 2021 r. w godz. 9:00-14:00 z merytorycznym wsparciem lekarzy z Kliniki Leczenia Niepłodności Medistica z Krakowa.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli jeszcze nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

Dowiedz się więcej o naszych warsztatach: TUTAJ

Harmonogram warsztatów

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane 20.11 powstają dzięki merytorycznemu wsparciu renomowanej nowoczesnej kliniki leczenia niepłodności Medistica i lekarzy specjalistów, którzy na co dzień z sukcesami leczą osoby niepłodne. Nierozłączną i niezmiernie ważną częścią każdych warsztatów jest także wystąpienie mówcy motywacyjnego i coacha kryzysowego, którzy potrafią czynić cuda z nastawieniem uczestników.

Godz. 9:30-9:40 – powitanie

Godz. 9:40-10.55 – panel lekarski: ginekolog i embriolog

Godz. 11:05-11:40 – panel motywacyjny

Godz. 11:55-12:35 – panel dietetyczny

Godz. 12:45-13:20 – panel psychologiczny

Godz. 13:30-14:05 – coach kryzysowy 

Panel lekarski:

dr n. med. Mirosław Szlachcic – ginekolog-endokrynolog, androlog, specjalista medycyny rozrodu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Dyrektor Medyczny Kliniki Medistica.

dr Marcin Kucia –  embriolog, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu,  PTMRiE.

prof. dr hab. n. med. Anna Pituch-Noworolska – immunolog kliniczny, kierownik oddziału immunologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie, pediatra. W Klinice Medistica Ginekologia + Płodność specjalizuje się w zaburzeniach płodności o podłożu immunologicznym oraz leczeniem immunoglobuliną.

Panel psychologiczny:

mgr Ewelina Gawlik-Libera – psycholog, seksuolog. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską oraz terapią seksuologiczną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

Panel dietetyczny:

mgr Iwona Walczak – dietetyk, która specjalizuje się w diecie w niepłodności i endometriozie. Pracuje również z pacjentkami cierpiącymi na Hashimoto, PCOS, insulinooporność, a także inne schorzenia na tle hormonalnym oraz metabolicznym.

Panel motywacyjny

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Panel coachingowy

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Co dają warsztaty?

Uczestniczki, które gościły na naszych poprzednich edycjach, podkreślały, że jeden dzień warsztatów niekiedy całkowicie zmienił ich podejście do leczenia niepłodności. Zyskały siłę i determinację, aby z podniesioną głową i nadzieją dążyć do spełnienia swoich marzeń. Poczuły, że nie są same ze swoim problemem. Nikt nie dyskredytuje ich uczuć i emocji, nie daje trywialnych rad („a może spróbujcie wyluzować”), nie prawi niewybrednych żartów i uwag… 

Na warsztatach uczestnicy są w podobnej sytuacji, co budzi nić porozumienia i buduje atmosferę pełną empatii. Tutaj uczestnicy otrzymują pełne, bezwarunkowe wsparcie, pomoc specjalistów, motywację i natchnienie do zupełnie nowego spojrzenia na swoje dotychczasowe starania.

 Uczestnicy podczas warsztatów otrzymują:

  • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
  • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
  • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
  • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
  • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem i mówcą motywacyjnym,
  • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

Jak się zapisać?

Warsztaty są całkowicie za darmo, ale ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz link z zaproszeniem na warsztaty oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Leczenie niepłodności to niekiedy wyboista droga, ale z nami nie będziesz nią szła samotnie! Wypełnij formularz i czekamy na Ciebie 20 listopada 2021 r.!

 

Po spotkaniu zapraszamy uczestników do naszych grup wsparcia na Facebooku. To przestrzeń do kontynuowania znajomości zawartych podczas warsztatów, możliwość uzyskania rekomendacji, rady i pomocy, a przede wszystkim ogromne wsparcie emocjonalne i psychiczne od ludzi, którzy są w podobnej sytuacji.

Miejsca, które tworzymy z misją pomocy osobom starającym się o dziecko:

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *