Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Podczas wczorajszego meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus Robert Lewandowski po raz drugi w swojej karierze zrobił charakterystyczną cieszynkę. To jasna wiadomość: Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka.

W 69. minucie meczu Robert Lewandowski zdobył bramkę dla swojej drużyny, po czym wsadził pod koszulkę piłkę a do ust przyłożył w dziecięcym geście kciuk. Już raz niemal 3 lata temu podobnie cieszył się z gola – ogłosił wtedy, że wraz z żoną, Anną Lewandowską, spodziewają się pierwszego dziecka.

Na profilach instagramowych Anny i Roberta Lewnadowskich pojawiły się zdjęcia i ostateczne potwierdzenie faktu, że 2-letnia Klara będzie miała rodzeństwo. Pod fotografiami posypały się gratulacje z całego świata. 

Czy Klara będzie miała braciszka czy siostrzyczkę? Na razie para nie podała jeszcze informacji o płci. 

 

https://www.instagram.com/p/B4iYQDFn6T4/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

https://www.instagram.com/p/B4ikd3CH9t-/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

 

POLECAMY TAKŻE:

Joanna Krupa urodziła córeczkę. Chwilę po porodzie pokazała jej zdjęcia i zdradziła imię

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *