Joanna Krupa urodziła córeczkę. Chwilę po porodzie pokazała jej zdjęcia i zdradziła imię

Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Modelka pokazała nowo narodzoną córeczkę na Instagramie i zdradziła jej imię. 

Joanna Krupa długo starała się o ciążę. Modelka nie ukrywała, że miała problemy z płodnością, w mediach można było także przeczytać i zobaczyć, jak oddaje do zamrożenia swoje komórki jajowe. Tym większa radość fanów była w momencie, gdy modelka ogłosiła, że zostanie mamą.

 

Ciąża Joanny Krupy nie była tajemnicą, a jej przebieg można było śledzić na instagramowym profilu modelki. Tam także modelka pochwaliła się narodzinami pierwszego dziecka. Niedługo po porodzie napisała:

“To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu (…) kobiety to prawdziwe wojowniczki”napisała modelka i jurorka “Top Model”.

Fot.: Screen/Instagram/www.instagram.com/joannakrupa/

Córka Joanny Krupy dostała bardzo oryginalne imiona: Asha-Leigh Presley Nunes. “Moja mała córeczka Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada o 17:50” – poinformowała dumna mama. Chwilę potem zdjęcie córki opublikował także tata – Douglas Nunes.

Fot.: Screen/Instagram/joannakrupa

POLECAMY: Najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich celebrytów

Pod postem można przeczytać mnóstwo gratulacji i życzeń – także od gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Kingi Rusin czy Roberta Biedronia.

 

 

Przyłączamy się do gratulacji, życząc jednocześnie pięknego i radosnego macierzyństwa.

 

POLECAMY TAKŻE: Po 10 latach starań Anna Rusowicz urodziła syna! Jej historia niepłodności

Po 10 latach starań Anna Rusowicz urodziła syna! Jej historia niepłodności

 

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.