Bezpłatna konsultacja po niepowodzeniu w programie IVF – INVICTA

Przez najbliższych kilka miesięcy pacjenci, którzy zakończyli swój program in vitro niepowodzeniem mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich w Klinikach INVICTA.

Dedykowany zespół doświadczonych ekspertów INVICTA na co dzień kompleksowo zajmuje się przypadkami Pacjentów, u których poprzednie próby leczenia metodą in vitro nie przyniosły rezultatu.  Nasze działania opieramy na szerokiej diagnostyce (badaniach realizowanych we własnych Laboratoriach Medycznych), szerokim know how oraz aktualnych doniesieniach naukowych.

Choć wiadomość o braku ciąży często wiąże się z trudnymi emocjami, może mieć istotne znaczenie diagnostyczne. Niepowodzenie programu in vitro może przynieść nowe informacje o powodach trudności z zajściem w ciążę. Na podstawie wiedzy związanej z procesem leczenia, lekarz może wyciągnąć wnioski i znaleźć dla danej pary skuteczne rozwiązanie.

Bezpłatna konsultacja: dlaczego warto skorzystać?

  • poznasz opinię eksperta i porozmawiasz z nim o przebiegu leczenia
  • dowiedziesz się więcej o możliwych przyczynach niepowodzenia procedury in vitro
  • otrzymasz wskazówki dotyczące ewentualnej uzupełniającej diagnostyki lub istotnych konsultacji specjalistycznych
  • zaplanujesz dalsze, skuteczniejsze leczenie

Gdzie: wizyty odbywają się w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku (ul. Rajska 10), Gdyni (ul. Władysława IV 50/3), Słupsku (ul. Frąckowskiego 15), Warszawie (ul. Złota 6) i we Wrocławiu (ul. Grabiszyńska 208)

Warunkiem skorzystania z bezpłatnej konsultacji jest zgłoszenie się poprzez formularz na specjalnej stronie poświęconej niepowodzeniom:
https://www.klinikainvicta.pl/skuteczne-in-vitro-po-niepowodzeniach/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *