Chcesz mieć dziecko? Możesz zajść w ciążę szybciej niż myślisz

Chcę mieć dziecko! – wołasz. Więc zadbaj o swoją płodność – odpowiada Monika Szadkowska, terapeutka i coach. Myśl, działaj, słuchaj siebie, swoich emocji. Żyj według zdrowych zasad wspierających fizjologiczną płodność. Opanuj lęk i stres. Daj sobie prawo do bycia szczęśliwą! Banał? Ależ skąd. To działa. Uwierzysz, jak przeczytasz tę książkę!

Już sama okładka daje nadzieję i zachęca optymistycznym kolorem. Prosta, nieskomplikowana, kobieco-dziewczęca. Nie ma na niej ani dziecka, ani roześmianych rodziców. I bardzo dobrze. Bo uśmiech – a i dziecko być może – bardzo szybko pojawią się po lekturze tego bezpretensjonalnego poradnika. Przede wszystkim jednak – to lektura, która naprawdę pomoże wam polubić siebie z całym indywidualnym inwentarzem niedoskonałości i przeciwności losu. Więcej – autorka nauczy was, jak pozbyć się tego balastu i sprawić, by ciąża pojawiła się szybciej niż wam się wydaje.

Monika Szadkowska, terapeutka i coach z wieloletnim doświadczeniem w terapii niepłodnych par, ale i z bogatym doświadczeniem własnym na ten temat, napisała książkę, która koncentruje się na możliwościach wspomagania płodności, które są dostępne od zaraz.

oie_84KfiIcBDxaV-1Choć oczekiwanie na potomstwo to także nauka cierpliwości i sztuka czekania, autorka podaje receptę, jak bez nakładu finansów, bez konieczności wychodzenia z domu i spędzania czasu w poczekalniach klinik zadbać i wspomóc płodność. Jak odblokować pewne mechanizmy, które jak zepsuty zamek zatrzasnęły drzwi do upragnionego rodzicielstwa.

– Oczywiście zdaję sobie sprawę, że czasami nie ma innej drogi, żeby zostać rodzicem, niż skorzystać z ofert klinik leczenia niepłodności. Niekiedy potrzebna jest ingerencja medyczna w poprawę funkcjonowania ciała i płodności – przyznaje autorka książki.  Ale, co podkreśla także z własnego doświadczenia, nie zawsze! – Jestem przekonana, że w wielu przypadkach płodność to stan myślenia! – przekonuje. Co to znaczy?

Chcesz mieć dziecko, więc zadbaj o swoją płodność – to znaczy myśl, działaj, słuchaj siebie, swoich emocji. Żyj według zdrowych zasad wspierających fizjologiczną płodność. Opanuj lęk i stres. Daj sobie prawo do bycia szczęśliwą już dziś!

Książka „Chcę mieć dziecko” to prosty i skuteczny sposób, aby wspomagać mentalnie swoją płodność. To prosty coaching płodności. Coaching, czyli trening rozwoju osobistego, związany z doskonaleniem umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, zapanowania nad emocjami, stresem, poprawiający umiejętności związane z asertywnością, komunikacją, relacjami. W książce ten trening rozwoju osobistego jest związany z poprawą płodności.

Książka „Chcę mieć dziecko” bez wątpienia mobilizuje do działania. Do zmiany choćby kilku codziennych nawyków. Albo zmiany najczęściej pojawiających się smutnych myśli na takie, które poprawią nastrój. Do zmiany już na całe życie. Bo zaprezentowane ćwiczenia przydadzą się tak naprawdę w większości życiowych sytuacji. Nawet jak już będziesz mieć dziecko.

Książka w dziesięciu krokach pokazuje, jak podjęte przez działania, aktywności, zmiany zachowań i przekonań mogą korzystnie wpłynąć na płodność. Warto sięgnąć po taką lekturę.

Książkę Moniki Szadkowskiej “Chcę mieć dziecko” można zamówić na stronie autorki.


Monika-Szadkowska-główne1-300x226Monika Szadkowska od ponad 11 lat pracuje jako terapeuta z kobietami w trudnych sytuacjach życiowych. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej przy Instytucie Psychologii Zdrowia i od kilku lat jest cenionym doradcą przygotowującym pary do rodzicielstwa, coachem płodności. Autorka projektu “Chcę mieć dziecko” i aplikacji na telefon „Zwiększ Swoją Szansę na Ciążę”.

 


Dziennikarka, redaktorka, graficzka. W serwisie www.plodnosc.pl odpowiada za redakcję artykułów w obszarze: niepłodność, leczenie niepłodności, in vitro, starania o ciążę. Redaktor naczelna Plodnosc.pl. Kontakt: agata.daniluk@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *