Invimed wizyta u specjalisty w prezencie

Świąteczne prezenty od InviMed!

Fundacja poMOC dla Płodności wraz z Kliniką Leczenia Niepłodności InviMed przygotowały świąteczny prezent dla par starających się o ciążę. W każdym z pięciu miast w Polsce, gdzie znajdują się placówki InviMed, trzy pary, które zdecydują się na pierwszą konsultację niepłodnościową w tej klinice, dostaną ją za darmo.

Kolejny rok dobiega końca. Grudzień to nie tylko świąteczna atmosfera, ale także czas podsumowań. Dla wielu par, które rok temu rozpoczęły starania o dziecko, a ciąża się nie pojawiła, to trudna emocjonalnie refleksja. I pytanie – co dalej? Co się dzieje, że nie możemy począć dziecka? Choć łatwo jest radzić innym, nie doświadczając problemu i jego ciężaru, mamy jednak odwagę, by Wam przekazać: nie poddawajcie się!

Jeśli za Wami rok bezowocnych starań, a może i dłużej, czas najwyższy na wizytę u specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w leczeniu niepłodności. Bo niepłodność to choroba. Składa się na nią wiele przyczyn – jedne są „banalne” i wystarczy tylko odpowiednia diagnostyka i zalecenia lekarza, by ciąża się pojawiała, inne – wymagają nieco więcej badań, metod leczenia i… cierpliwości.

Czy warto? Każda para, która na końcu tej drogi zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym, a potem przywitała na świecie upragnione dziecko – nie ma wątpliwości: Tak, warto! Ale to wymaga decyzji: Będę się leczyć u najlepszych!

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku Klinika Leczenia Niepłodności InviMed przygotowała dla par starających się o dziecko i pragnących rozpocząć leczenie u specjalistów, pakiet bezpłatnych pierwszych wizyt w swoich placówkach w pięciu miastach w Polsce: w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Gdyni.

 

Aby otrzymać świąteczny voucher na bezpłatną pierwszą wizytę, należy obserwować profil @Nieplodnirazem na Facebooku, gdzie przez najbliższy tydzień – od 15 do 23 grudnia – pojawiać się będą posty z informacją o prezencie. Należy polubić taki post, a następnie napisać poprzez Messengera wiadomość z chęcią otrzymania go oraz podać miasto. Pierwsze trzy osoby, które napiszą do nas, a jednocześnie zobaczymy ich „like” lub „serduszko” pod postem, otrzymają bezpłatną wizytę u wybranego specjalisty leczenia niepłodności w klinice InviMed w danym mieście.

Nie wahaj się i właśnie teraz rozpocznij nową drogę do rodzicielstwa. Jest duża szansa, że następne Święta spędzicie w powiększonym gronie! W InviMed marzenia par starających się o dziecko spełnia się cały rok!

 

 


PARTNEREM AKCJI JEST


 

 

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *