Invimed wizyta u specjalisty w prezencie

Świąteczne prezenty od InviMed!

Fundacja poMOC dla Płodności wraz z Kliniką Leczenia Niepłodności InviMed przygotowały świąteczny prezent dla par starających się o ciążę. W każdym z pięciu miast w Polsce, gdzie znajdują się placówki InviMed, trzy pary, które zdecydują się na pierwszą konsultację niepłodnościową w tej klinice, dostaną ją za darmo.

Kolejny rok dobiega końca. Grudzień to nie tylko świąteczna atmosfera, ale także czas podsumowań. Dla wielu par, które rok temu rozpoczęły starania o dziecko, a ciąża się nie pojawiła, to trudna emocjonalnie refleksja. I pytanie – co dalej? Co się dzieje, że nie możemy począć dziecka? Choć łatwo jest radzić innym, nie doświadczając problemu i jego ciężaru, mamy jednak odwagę, by Wam przekazać: nie poddawajcie się!

Jeśli za Wami rok bezowocnych starań, a może i dłużej, czas najwyższy na wizytę u specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w leczeniu niepłodności. Bo niepłodność to choroba. Składa się na nią wiele przyczyn – jedne są „banalne” i wystarczy tylko odpowiednia diagnostyka i zalecenia lekarza, by ciąża się pojawiała, inne – wymagają nieco więcej badań, metod leczenia i… cierpliwości.

Czy warto? Każda para, która na końcu tej drogi zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym, a potem przywitała na świecie upragnione dziecko – nie ma wątpliwości: Tak, warto! Ale to wymaga decyzji: Będę się leczyć u najlepszych!

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku Klinika Leczenia Niepłodności InviMed przygotowała dla par starających się o dziecko i pragnących rozpocząć leczenie u specjalistów, pakiet bezpłatnych pierwszych wizyt w swoich placówkach w pięciu miastach w Polsce: w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Gdyni.

 

Aby otrzymać świąteczny voucher na bezpłatną pierwszą wizytę, należy obserwować profil @Nieplodnirazem na Facebooku, gdzie przez najbliższy tydzień – od 15 do 23 grudnia – pojawiać się będą posty z informacją o prezencie. Należy polubić taki post, a następnie napisać poprzez Messengera wiadomość z chęcią otrzymania go oraz podać miasto. Pierwsze trzy osoby, które napiszą do nas, a jednocześnie zobaczymy ich „like” lub „serduszko” pod postem, otrzymają bezpłatną wizytę u wybranego specjalisty leczenia niepłodności w klinice InviMed w danym mieście.

Nie wahaj się i właśnie teraz rozpocznij nową drogę do rodzicielstwa. Jest duża szansa, że następne Święta spędzicie w powiększonym gronie! W InviMed marzenia par starających się o dziecko spełnia się cały rok!

 

 


PARTNEREM AKCJI JEST


 

 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl
Komentarze: 1

Dzień dobry. Kiedy można spodziewać się odpowiedzi w sprawie otrzymania bezpłatnej konsultacji, po polubieniu postu oraz wiadomości za pośrednictwem Messenger?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *