Jak przejść kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko? To Ci pomoże!

Jak przejść kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko? To Ci pomoże!

Jeśli wydaje Ci się, że gorzej być nie może, bo innym rodzicielstwo przyszło łatwo, a tymczasem Twoja kolejna próba nie powiodła się i brakuje Ci już sił – możesz doświadczać kryzysu. Jeśli czujesz, że ten kryzys zaczyna ogarniać każdą sferę Twojego życia, nie umiesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, czujesz niechęć do dalszych starań i… poddajesz się, mimo że bardzo pragniesz być matką i/lub ojcem – to spotkanie jest dla Ciebie.

Kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko

„Kryzys” to coś, przed czym wszyscy odczuwamy lęk, a jednocześnie etap, który zdarza się w życiu każdego z nas, często więcej niż jeden raz. Niezależnie od tego, jak bardzo obawiamy się trudnych przejść, kryzys możemy zrozumieć, okiełznać i wykorzystać tak, żeby popracował na naszą korzyść. Jak to zrobić? Jak znaleźć rozwiązania, akceptację, siłę i nowe podejście do problemów?

16 lutego 2019 r. o godz. 10.00  Przychodnia nOvum zaprasza wszystkie pary będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o tym, jak podczas kryzysu emocjonalnego, który może pojawić się w trakcie starań o dziecko, uporządkować swoje bolesne przeżycia, nadać im sens.

Warsztat pt. Cała nadzieja w kryzysie! Jak w trakcie starań o dziecko przekształcić trudności w sprzymierzeńców będzie przestrzenią do zajęcia się tym, co jest w trudne i czego zazwyczaj unikamy – po to, aby odzyskać energię, poczuć siłę wynikającą z przełamania impasu i wykorzystać ją do dalszych starań.

Bezpośrednio po warsztacie nOvum zaprasza na spotkanie z dr Jolantą Czarkwiani, lekarzem praktykującym akupunkturę w nOvum.Więcej informacji o zapisach oraz szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.

Warto wiedzieć:  Co pomaga zajść w ciążę: 10 sposobów do wypróbowania!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:  „Dzieci znajomych uczyły się chodzić, mówić, szły do szkoły… A my wciąż nic. 10 lat czekaliśmy.”

„Dzieci znajomych uczyły się chodzić, mówić, szły do szkoły… A my wciąż nic. 10 lat czekaliśmy.”

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *