Jak przejść kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko? To Ci pomoże!

Jak przejść kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko? To Ci pomoże!

Jeśli wydaje Ci się, że gorzej być nie może, bo innym rodzicielstwo przyszło łatwo, a tymczasem Twoja kolejna próba nie powiodła się i brakuje Ci już sił – możesz doświadczać kryzysu. Jeśli czujesz, że ten kryzys zaczyna ogarniać każdą sferę Twojego życia, nie umiesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, czujesz niechęć do dalszych starań i… poddajesz się, mimo że bardzo pragniesz być matką i/lub ojcem – to spotkanie jest dla Ciebie.

Kryzys emocjonalny w trakcie starań o dziecko

„Kryzys” to coś, przed czym wszyscy odczuwamy lęk, a jednocześnie etap, który zdarza się w życiu każdego z nas, często więcej niż jeden raz. Niezależnie od tego, jak bardzo obawiamy się trudnych przejść, kryzys możemy zrozumieć, okiełznać i wykorzystać tak, żeby popracował na naszą korzyść. Jak to zrobić? Jak znaleźć rozwiązania, akceptację, siłę i nowe podejście do problemów?

16 lutego 2019 r. o godz. 10.00  Przychodnia nOvum zaprasza wszystkie pary będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o tym, jak podczas kryzysu emocjonalnego, który może pojawić się w trakcie starań o dziecko, uporządkować swoje bolesne przeżycia, nadać im sens.

Warsztat pt. Cała nadzieja w kryzysie! Jak w trakcie starań o dziecko przekształcić trudności w sprzymierzeńców będzie przestrzenią do zajęcia się tym, co jest w trudne i czego zazwyczaj unikamy – po to, aby odzyskać energię, poczuć siłę wynikającą z przełamania impasu i wykorzystać ją do dalszych starań.

Bezpośrednio po warsztacie nOvum zaprasza na spotkanie z dr Jolantą Czarkwiani, lekarzem praktykującym akupunkturę w nOvum.Więcej informacji o zapisach oraz szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.

Warto wiedzieć:  Co pomaga zajść w ciążę: 10 sposobów do wypróbowania!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:  „Dzieci znajomych uczyły się chodzić, mówić, szły do szkoły… A my wciąż nic. 10 lat czekaliśmy.”

„Dzieci znajomych uczyły się chodzić, mówić, szły do szkoły… A my wciąż nic. 10 lat czekaliśmy.”

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *