DR DAMIAN DRZYZGA

Ocena: Brak ocen
Województwo:

Informacje o lekarzu

Od prawie 3 lat związany z grupą INVICTA. Wraz ze swoim zespołem skupia się na opracowywaniu nowych rozwiązań, szczególnie w obszarach analizy danych i sztucznej inteligencji.

Przed dołączeniem do INVICTA Dr. Drzyzga zyskał doświadczenie w firmach takich jak De Grutyer GmbH czy Ziaja. Przez kilka lat naukowo związany ze światowym liderem w dziedzinie oprzyrządowania do EEG Easycap GmbH, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych technologii prowadzenia badań.

Naukowo współpracował z Politechniką Wrocławską oraz Uniwersytetem Opolskim, gdzie w 2017 r. uzyskał z wyróżnieniem stopień doktora nauk chemicznych. Odbył również kilkumiesięczny staż naukowy w Uniwersytecie w Ferrarze – Włochy. Jest również absolwentem studiów menedżerskich w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Podczas ostatniego zjazdu ESHRE w Kopenhadze, Dr. Drzyzga prezentował w formie wystąpienia wyniki prac swojego zespołu dotyczące badań nad identyfikacją biomarkerów nasienia istotnych dla analizy potencjału płodnościowego prowadzonych w INVICTA.

Ponadto, jest współautorem kilkunastu recenzowanych publikacji naukowych w międzynarodowych czasopismach i monografiach, z zakresu biotransformacji związków biologicznie aktywnych oraz z dziedziny medycyny.

 
Na co dzień w INVICTA wraz ze swoim zespołem ściśle współpracują z embriologami, genetykami i lekarzami pracując nad nowymi rozwiązaniami  w dziedzinie leczenia niepłodności.
 

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.