Dr hab. n. med. Iwona Szymusik

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Adres: 
ul. Cybernetyki 7, Warszawa
Telefon: 
(+22) 399 91 00
Województwo:

Informacje o lekarzu

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Dyrektor Medyczny i Kierownik Ośrodka Medycznie Wspomaganej Prokreacji Kliniki Gameta Warszawa.

Od wielu lat zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem niepłodności, jak również kwalifikowaniem pacjentów do zabiegów zabezpieczenia płodności na przyszłość. Opiekuje się parami w trakcie procedur wspomaganego rozrodu.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik uczelni. Poza pracą zawodową większość pracy naukowej również skupiała się na problematyce niepłodności – zarówno praca doktorska, jak i habilitacyjna dotyczyły tego zagadnienia.

Członkini stowarzyszeń i towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii oraz Amerykańskiego  Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc między innymi w kongresach jednego z najbardziej prestiżowych towarzystw na świecie zajmujących się leczeniem niepłodności – ESHRE.
Oprócz ogromnej wiedzy specjalistycznej oraz umiejętności zawodowych jakie posiada,  Pani doktor jest osobą empatyczną, obejmuje pacjentów opieką w wyjątkowo ciepły sposób. Jej zaangażowanie w proces leczenia jest stuprocentowe, a wyjątkowa atmosfera jaka towarzyszy podczas rozmów daje możliwość otwartości i szczerości.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.