DR HAB. N. MED. MICHAŁ KUNICKI

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Województwo:

Informacje o lekarzu

Doktor nauk medycznych, specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii oraz endokrynologii rozrodczości. Od 2011 r. członek zespołu medycznego Kliniki INVICTA, w której skupia się na leczeniu par, które borykają się z problemem niepłodności partnerskiej.

Dr M. Kunicki od początku swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem kobiet, u których występują zaburzenia endokrynologiczne. Endokrynologia ginekologiczna (ze szczególnym uwzględnieniem medycyny rozrodu) to jego pasja i dziedzina, której poświęca najwięcej czasu i pracy.

Dr M. Kunicki ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. W 2005 r. uzyskał II st. specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W 2006 r. otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizację II st. w zakresie endokrynologii otrzymał w 2008 r., a w zakresie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości w 2015 r. W 2018 r. dr Kunicki otrzymał habilitację.

Dr Michał Kunicki jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE), Towarzystwa Endokrynologii Ginekologicznej, Polskiego Towarzystw Medycyny Rozrodu oraz Towarzystwa Nadmiaru Androgenów i Zespołu Policystycznych Jajników (AE-PCOS).           

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.