DR N. MED. ANNA PETRI

Umów wizytę

Umów się
Adres: 
Aleja Wojska Polskiego 103, Szczecin
Telefon: 
+48 91 48 64 345
Strona www: 
Województwo:

Informacje o lekarzu

Certyfikowany i doświadczony embriolog kliniczny. Kierownik ds. Embriologii w Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive w Szczcinie.

Członkini Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.

W 2002 ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Nauk Przyrodniczych na kierunku biologicznym i uzyskała tytuł magistra biologii. W tym samym roku podjęła pracę asystenta w Laboratorium Bakteriologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej SPSK Nr 1. W 2003 roku uzyskała tytuł Diagnosty Laboratoryjnego. Od 2005 jest związana z pracą w Laboratoriach Wspomaganego Rozrodu: w latach 2005-2007 była związana z Kliniką Ginekologii i Rozrodczości w Szpitalu Klinicznym Nr 1 PAM na stanowisku asystenta, a od 2007 dołączyła do zespołu Vitrolive. W 2011 uzyskała certyfikat Embriologa Klinicznego Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), zaś w 2013 uzyskała certyfikat Embriologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii. W kwietniu 2017 roku obroniła rozprawę doktorską.

Twoja opinia

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *