DR N. MED. JAKUB WYROBA

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Województwo:

Informacje o lekarzu

Specjalista ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Założyciel i Dyrektor Medyczny Małopolskiego Instytutu Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI. 

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia na Uniwersytecie Medycznym w Antwerpii w Belgii. W 2009 roku odbył staż na Oddziale Endoskopii Ginekologicznej University of Bari we Włoszech, pobierając nauki pod opieką mentora medycznego – Prof. S. Bettocchi, światowego lidera w zakresie histeroskopii ambulatoryjnej i operacyjnej. Zdobywanie doświadczenia zawodowego w ośrodkach wspomaganego rozrodu rozpoczął się w 2008 r, a od tego czasu odbył liczne staże z zakresu niepłodności w wielu wiodących ośrodkach w Europie i USA, m.i. IVI w Madrycie oraz Alicante; Instituto Bernabeu; Oxford Fertility Unit; Boston IVF.
Zainteresowania dr Wyroby koncentrują się na pacjentkach z niską rezerwą jajnikową oraz niewydolnością jajników (POI/POF). W 12.2016r wraz z prof. K. Kawamura i prof. A. Hsueh wykonał z sukcesem pierwsze w Europie zabiegi aktywujące tkankę jajnikową (IVA), zakończony pierwszym urodzeniem w 04.2018. Pracę doktorską obronił w 2017 r w Katedrze Ginekologii Położnictwa i Onkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.