DR N. MED. JOANNA FIGUŁA

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Województwo:

Informacje o lekarzu

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego UJ CM. Ukończyła studia z wyróżnieniem. W latach 2009-2021 pracowała jako lekarz oraz starszy asystent w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej UJ CM, jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

W 2019 r obroniła na wydziale lekarskim Collegium Medicum UJ doktorat z zakresu patofizjologii oraz diagnostyki endometriozy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego ( PTG ) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

Jej zainteresowania zawodowe związane są z endokrynologią ginekologiczną, niepłodnością, ginekologią endoskopową oraz endometriozą.

W celu podniesienia swoich kwalifikacji bierze udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu ultrasonografii, niepłodności, endokrynologii ginekologicznej oraz ginekologii i położnictwa.

Jako jeden z nielicznych ginekologów aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu ERAS ( Enhanced Recovery After Surgery ) mających na celu zoptymalizowanie opieki około- i pooperacyjnej, co ma na celu prowadzenie pacjenta zabiegowego zgodnie z najwyższymi i najnowocześniejszymi standardami.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.