DR N. MED. MONIKA SZYMAŃSKA

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Adres: 
ul. Połczyńska 31, 01-377 Warszawa
Województwo:

Informacje o lekarzu

Specjalista ginekolog-położnik oraz endokrynolog. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM (2001-2016 r.). Od wielu lat zajmuje się leczeniem par z problemem niepłodności z wykorzystaniem szerokiego zakresu nowoczesnych technik wspomaganego rozrodu. Uczestniczyła w szeregu kursów i staży w wiodących klinikach zajmujących się medycyną rozrodu i IVF w Polsce i za granicą (Bruksela, Rzym).

Autorka licznych prac prezentowanych i publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). W przeszłości wykładowca akademicki, obecnie wykładowca na szkoleniach dla lekarzy zajmujących się leczeniem niepłodności.

W swojej pracy skupia się na leczeniu zgodnie z zasadami medycyny opartej na dowodach (Evidence Based Medicine) jednocześnie starając się maksymalnie indywidualizować leczenie dopasowane do potrzeb i sytuacji każdej pary.

 

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.