Paweł Brelik

DR N. MED. PAWEŁ BRELIK

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja:
Adres: 
Aleja Wojska Polskiego 103, Szczecin
Telefon: 
+48 91 48 64 345
Strona www: 
Województwo:

Informacje o lekarzu

Doktor Brelik jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Brytyjskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy.

W 1999 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2001 roku był zatrudniony na stanowisku asystenta w Klinice Rozrodczości i Ginekologii PUM. W latach 2005-2009 pracował i zdobywał doświadczenie zawodowe w Wielkiej Brytanii jako lekarz ginekolog-położnik. W 2006 roku uzyskał Dyplom Królewskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów w zakresie planowania rodziny i zdrowia seksualnego oraz akredytację Brytyjskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. W 2007 roku obronił pracę doktorską z zakresu stymulacji jajeczkowania do procedury zapłodnienia pozaustrojowego i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2010 roku ukończył specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Brał udział w wielu badaniach klinicznych. 

Aktualnie pracuje jako położnik i ginekolog oraz specjalista w zakresie medycyny rozrodu w klinice Vitrolive w Szczecinie. Zainteresowania zawodowe Doktora oscylują wokół medycyny rozrodu, planowania rodziny i zdrowia seksualnego, patologii szyjki macicy oraz endoskopii ginekologicznej.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.