Robert Sienkiewicz

DR N. MED. ROBERT SIENKIEWICZ

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja:
Adres: 
Aleja Wojska Polskiego 103, Szczecin
Telefon: 
91 88 69 260
Strona www: 
Województwo:

Informacje o lekarzu

Ginekolog-położnik, specjalista w obszarze endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.Jest współzałożycielem Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive w Szczecinie.

Doktor Sienkiewicz jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ASRM). Od 2014 roku jest członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Do roku 2009 pracował jako nauczyciel akademicki w Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1992 roku uzyskał I°, a w 1995 roku II° specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W 1998 roku obronił rozprawę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2018 roku uzyskał tytułu specjalisty w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Był współtwórcą Laboratorium Wspomaganego Rozrodu przy Klinice Ginekologii i Rozrodczości Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM w Policach, za co w 1998 roku otrzymał nagrodę JM Rektora Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2001 i 2007 roku otrzymał honorowy tytuł „Lekarz Przyjacielem Kobiety” nadany mu przez czytelniczki miesięcznika „Twój Styl”. Do 2015 r. pracował jako asystent w Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii w SPSK nr 1 w Policach. Szczególne zainteresowania zawodowe Doktora to medycyna rozrodu, endokrynologia ginekologiczna, ginekologia estetyczna i chirurgia endoskopowa.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.