Wojciech Głąbowski

DR N. MED. WOJCIECH GŁĄBOWSKI

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja:
Adres: 
Aleja Wojska Polskiego 103, Szczecin
Telefon: 
91 88 69 260
Strona www: 
Województwo:

Informacje o lekarzu

Ginekolog-położnik. Pełni funkcję Kierownika ds. leczenia w klinice Vitrolive w Szczecinie.

Doktor Głąbowski jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Towarzystwa Biologii Rozrodu..

Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończył z wyróżnieniem w 1995 roku. W latach 1996-2014 był nauczycielem akademickim w Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2000 roku złożył z wyróżnieniem egzamin na I° specjalizacji z położnictwa i ginekologii. W roku 2003 obronił pracę doktorską z dziedziny embriologii i wspomaganego rozrodu uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2006 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W latach 1997-2015 pracował w Klinice Rozrodczości i Ginekologii PAM, a następnie Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii PUM. Z Centrum Vitrolive współpracuje od momentu jego powstania. 

Jest autorem publikacji naukowych z dziedziny embriologii i medycyny rozrodu. Systematycznie poszerza wiedzę na kursach i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Jego zainteresowania zawodowe to endokrynologia ginekologiczna oraz endoskopia ginekologiczna.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.