Lek. Alicja Lachowska

Ocena: Brak ocen
Specjalizacja:
Województwo:

Informacje o lekarzu

Lekarz Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalistka w zakresie ginekologii i położnictwa. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu położnictwa i ginekologii odbyła w Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną Szpitala Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, skupiając się przede wszystkim na zabiegach ginekologii małoinwazyjnej. Wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny prenatalnej oraz medycyny rozrodu miała możliwość rozwijać w takich ośrodkach jak Klinik für Gynäkologie und Geburtshilfe – Universitätsklinikum der Johann Wolfgang Goethe-Universität we Frankfurcie nad Menem oraz Center for Fetal Therapy Johns Hopkins Hospital w Baltimore. Autorka artykułów naukowych, aktywny członek towarzystw naukowych – Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE), Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

Konsultacje, badania i proces leczenia przeprowadza zgodnie z obowiązującymi standardami i najnowszymi rekomendacjami polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych. Posiada certyfikaty diagnostyki USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz International Ovarian Tumor Analysis (IOTA). Jako specjalista w dziedzinie niepłodności stale doskonali swoje umiejętności i śledzi najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej, uczestniczy w szkoleniach, kursach a także konferencjach krajowych oraz zagranicznych.

Od początku swojej ścieżki zawodowej dr Alicja Lachowska związana jest z Małopolskim Instytutem Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOvi w Krakowie, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera pary zmagające się z problemami zaburzeń płodności oferując pełen zakres badań diagnostycznych i procedur leczniczych, w tym procedurę zapłodnienia pozaustrojowego in vitro. Poza codzienną pracą z pacjentami angażuje się w badania naukowe oraz rozwój metod leczenia niepłodności, stale poszukując najbardziej skutecznych, bezpiecznych i zindywidualizowanych rozwiązań dla swoich pacjentów. Wiedza i doświadczenie oraz ciągły rozwój stanowią fundament dla sukcesu wielu przeprowadzonych procedur in vitro oraz innych metod leczenia niepłodności. Jej praca przynosi nadzieję i spełnienie kolejnym parom, które marzą o rodzicielstwie, a profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i troska o powodzenie terapii sprawiają, że cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich swoich pacjentów.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.