Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Już wiemy, jak ma na imię

Na tę wiadomość czekały miliony fanów dziennikarki TVN. 10 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna. To trzecie dziecko gwiazdy i pierwsze jej męża Radosława Majdana. Szczęśliwy tato opublikował zdjęcie żony i maleńkiego Henia.

 

Źródło fot.: Instagram

To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️ #dzidziuśmajdana

Nic dziwnego, że Radosław Majdan oszalał z radości! To jego pierwsze dziecko – w dodatku syn! 

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan od dawna była medialnym tematem. Nie tylko dlatego, że kobieta jest dziennikarką i celebrytką TVN, ale także dlatego, że sama gwiazda mówiła o niej na długo, zanim w nią zaszła.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek od lat walczyła z niepłodnością i zajście w ciążę było dla niej wielkim wyzwaniem – napisała nawet książkę o tym (In vitro. Rozmowy intymne), jak wygląda codzienność par zmagających się z chorobą i staraniami o dziecko.

Nieformalnie stała się też dla wielu kobiet ambasadorką niepłodnych par, a jej głos na temat in vitro i pomocy w leczeniu niepłodności stał się bardzo istotnym elementem dyskusji o metodach wspomaganej reprodukcji i potrzebach co piątej pary w Polsce.

Dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgorzata Rozenek także urodziła dzięki in vitro. Trzecie dziecko, które Małgorzata Rozenek urodziła 10 czerwca to także wynik długich i trudnych starań w klinice niepłodności. Dla Radosława Majdana to szczególnie wyjątkowy dzień, bo po raz pierwszy został ojcem.

Ostatni wpis na Instagramie aktywnej przez całą ciążę Małgorzaty Rozenek jest z 9 czerwca i zapowiada wyjazd  w najważniejszą podróż życia. Ona sama na razie nic nie napisała po porodzie, ale to nic dziwnego – musi do siebie dojść i z pewnością, jak tylko będzie gotowa, da znać swoim fanom, którzy czekali na tę wiadomość już od kliku dni. 

Fot.:Screen/Instagram

 

Perfekcyjna Pani Domu z pewnością nie pojawi się także w social mediach szybko z płaskim brzuszkiem, bo jak mówiła w jednym z wywiadów dla “Party” – to nie jest takie proste zgubić 30 kilogramów, jakie pojawiły się w ciąży, a pokazywanie, że to szybki i prosty efekt, który można osiągnąć ćwiczeniami od razu po porodzie, jest krzywdzące i niesprawiedliwe, bo kobiety są różne i każda do formy wraca inaczej i w innym tempie.

“Ja ćwiczyłam całe życie. Od 10. roku życia byłam w szkole baletowej i ćwiczyłam po dziewięć godzin na dobę. Byłam zawsze osobą niezwykle aktywną. W każdej ze swoich ciąż tyłam 30 kg. Wracałam ze szpitala do domu z brzuchem wielkości brzucha w 7. miesiącu. I z takim brzuchem przez następne kilka miesięcy bardzo mozolnie walczyłam. I nie ma tu nic ilość ćwiczeń i kiedy się ćwiczyło. Kobiety różnie reagują na ciążę.”

Jedno jest pewne – 10 czerwca to najszczęśliwszy moment w roku 2020 dla Małgosi i Radka, bo zostali rodzicami wymarzonego, wspólnego dziecka, a ich synowie Tadeusz i Stanisław doczekali się brata – Henryka.

Szczęśliwym rodzicom życzymy zdrowia i wielu chwil radości, a małemu Heniowi szczęśliwej drogi w nowy świat! 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim in vitro: „O 10 zadzwonił telefon: Nie przyjeżdżajcie. Komórka się nie rozwija”.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim in vitro: „O 10 zadzwonił telefon: Nie przyjeżdżajcie. Komórka się nie rozwija”.

 

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *