Meghan Markle jest w ciąży - to oficjalne! Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko i czy znana jest płeć?

Meghan Markle jest w ciąży – to oficjalne! Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko i czy znana jest płeć?

Meghan Markle jest w ciąży – to oficjalna i potwierdzona przez Pałac Kensington informacja. Pierwsze dziecko książęcej pary ma się urodzić wiosną 2019 r.

Od dnia ślubu Meghan i Harry’ego nie cichły plotki na temat ich starań o potomka. Przez media przewinęły się informacje zarówno o tym, że książęca para ma problemy z płodnością i korzysta z pomocy specjalistów z kliniki niepłodności, jak i o tym, że to jednak księciu Harry’emu nie spieszy się do ojcostwa. I choć nie wiadomo, czy Meghan Markle jest w ciąży dzięki in vitro, czy jest to ciąża naturalna, to to, że spodziewa się dziecka jest już faktem, a nie spekulacją. 

Tym razem wiadomość, że Meghan Markle jest w ciąży, potwierdzona została w oficjalnym komunikacie wydanym przez Pałac Kensington, w którym czytamy:

„Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku.”

Wiadomość ta błyskawicznie obiegła świat, jednak książęca para na razie nie udzieliła na ten temat żadnej wypowiedzi. Obecnie Meghan i Harry przebywają z oficjalną wizytą w Australii. Na zdjęciach, do których pozowali przez chwilę, nie widać jeszcze ciążowego brzucha księżnej, aczkolwiek uwagę mediów zwrócił uwagę jej luźny płaszcz i charakterystyczny gest trzymania dokumentów w teczce – zasłaniający brzuch. Plotek jednak nie będzie, bo Meghan Markle jest w ciąży – nowe pytanie, które z pewnością zadawać będą sobie teraz wszyscy, brzmi, czy wiosną 2019 r. urodzi dziewczynkę czy chłopca? Oraz jak da na imię dziecku.

Radości z ciąży Meghan nie kryje jej mama, Doria Ragland, która – jak podawały brytyjskie media – już jakiś czas temu uczęszczała w kalifornijskiej Pasadenie na zajęcia z opieki nad małymi dziećmi.

Fot. Screen: Twitter @KensingtonRoyal

PRZECZYTAJ: Najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich celebrytów. Kto nazwał syna Liam?

https://plodnosc.pl/najbardziej-oryginalne-imiona-dzieci-polskich-celebrytow-kto-nazwal-syna-liam/

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *