Meghan Markle jest w ciąży - to oficjalne! Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko i czy znana jest płeć?

Meghan Markle jest w ciąży – to oficjalne! Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko i czy znana jest płeć?

Meghan Markle jest w ciąży – to oficjalna i potwierdzona przez Pałac Kensington informacja. Pierwsze dziecko książęcej pary ma się urodzić wiosną 2019 r.

Od dnia ślubu Meghan i Harry’ego nie cichły plotki na temat ich starań o potomka. Przez media przewinęły się informacje zarówno o tym, że książęca para ma problemy z płodnością i korzysta z pomocy specjalistów z kliniki niepłodności, jak i o tym, że to jednak księciu Harry’emu nie spieszy się do ojcostwa. I choć nie wiadomo, czy Meghan Markle jest w ciąży dzięki in vitro, czy jest to ciąża naturalna, to to, że spodziewa się dziecka jest już faktem, a nie spekulacją. 

Tym razem wiadomość, że Meghan Markle jest w ciąży, potwierdzona została w oficjalnym komunikacie wydanym przez Pałac Kensington, w którym czytamy:

„Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku.”

Wiadomość ta błyskawicznie obiegła świat, jednak książęca para na razie nie udzieliła na ten temat żadnej wypowiedzi. Obecnie Meghan i Harry przebywają z oficjalną wizytą w Australii. Na zdjęciach, do których pozowali przez chwilę, nie widać jeszcze ciążowego brzucha księżnej, aczkolwiek uwagę mediów zwrócił uwagę jej luźny płaszcz i charakterystyczny gest trzymania dokumentów w teczce – zasłaniający brzuch. Plotek jednak nie będzie, bo Meghan Markle jest w ciąży – nowe pytanie, które z pewnością zadawać będą sobie teraz wszyscy, brzmi, czy wiosną 2019 r. urodzi dziewczynkę czy chłopca? Oraz jak da na imię dziecku.

Radości z ciąży Meghan nie kryje jej mama, Doria Ragland, która – jak podawały brytyjskie media – już jakiś czas temu uczęszczała w kalifornijskiej Pasadenie na zajęcia z opieki nad małymi dziećmi.

Fot. Screen: Twitter @KensingtonRoyal

PRZECZYTAJ: Najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich celebrytów. Kto nazwał syna Liam?

Najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich celebrytów. Kto nazwał syna Liam?

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.