sesja z dzieckiem 5 nieplodnirazem

Na pamiątkę: zwariowane pomysły rodziców na sesję zdjęciową dziecka

Niektórzy rodzice już podczas starań o ciążę obmyślają, jak będzie wyglądała ich pamiątkowa sesja z noworodkiem. Jedni zdają się na profesjonalistę i kierują swoje kroki do studia fotograficznego, inni z kolei próbują swoich sił i wykonują fotografie samodzielnie. Zobacz, jak zrobili to ci rodzice.

Uwiecznij wspomnienia, czyli sesja zdjęciowa z dzieckiem

Po narodzinach dziecka rodziców rozpiera duma, dlatego też internet jest pełen słodkich zdjęć maluchów. Niektóre sesje zdjęciowe dzieci są tak urokliwe, że można zatopić się w fotografiach i patrzeć na nie nieustannie. Nie wszyscy jednak korzystają z profesjonalnych sesji…

Niektórzy rodzice chętnie występują w roli fotografa. Tym samym starają się odwzorować prawdziwe dzieła na rodzimym podwórku. I tak ich mała pociecha pozuje przed obiektywem zakochanych w niej rodzicach. Nie zawsze jednak, wszystko idzie zgodnie z planem…

Czasami zdarzają się wpadki i nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jest płacz, dziecko niechętnie odgrywa słodkiego malucha i zdjęcia wychodzą jak poniżej. 

Warto podkreślić, że nawet takie kadry to piękne wspomnienia. Budzą uśmiech, radość, a także zatrzymują chociaż na chwilę czas, który biegnie nieubłaganie. Które zdjęcie to twój faworyt? 

1. “Czemu oni mnie tak ściskają?!”

sesja z dzieckiem nieplodnirazem

źródło: http://pinterestfail.com/2016/04/20/fail-family-portrait/

2. “POOOOMOCY! Spadam z tej kopary!”

sesja z dzieckiem 2 nieplodnirazem

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *