Nowa Klinika Bocian w Katowicach

Na mapie Katowic pojawiła się nowa placówka leczenia niepłodności – Klinika Bocian. Znajduje się w centrum miasta, przy ul. Dąbrówki 13. Jest to już trzecia Klinika Bocian przeprowadzająca zabiegi in vitro w Polsce obok oddziałów w Warszawie i Białymstoku.

W katowickiej Klinice Bocian, podobnie jak w placówkach w Warszawie i Białymstoku, będzie można skorzystać z szerokiej, kompleksowej diagnostyki niepłodności, badań nasienia, histeroskopii, jak również badań genetycznych. Klinika zajmuje się też ginekologią oraz opieką w ciąży.

W nowym oddziale znajdują się gabinety ginekologiczne, USG, pokój do pobierania nasienia oraz nowocześnie wyposażone laboratorium. Do dyspozycji pacjentów jest również sala zabiegowa, między innymi do przeprowadzania zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego.

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce, a z roku na rok zwiększa się także zainteresowanie jej ofertą wśród pacjentek z zagranicy. Na leczenie do Polski przyjeżdżają zarówno Ukrainki, Rosjanki czy Czeszki, jak i Brytyjki oraz Amerykanki.

Klinika Bocian do końca czerwca tego roku uczestniczyła w rządowym programie refundacji procedury in vitro. Przez blisko trzy lata w Klinice skorzystało z programu 1129 par.

Klinika dysponuje trzema oddziałami: w Białymstoku, Warszawie oraz w Katowicach. Więcej informacji na temat nowego oddziału na: www.katowice.klinikabocian.pl 

 


Dziennikarka, redaktorka, graficzka. W serwisie www.plodnosc.pl odpowiada za redakcję artykułów w obszarze: niepłodność, leczenie niepłodności, in vitro, starania o ciążę. Redaktor naczelna Plodnosc.pl. Kontakt: agata.daniluk@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *