Obudź w sobie życie, spotkanie dla kobiet starających się o dziecko

Obudź w sobie życie! Spotkanie, które zmienia życie niepłodnych kobiet. Ruszyły zapisy!

1 grudnia 2018 roku w godzinach 10:00-17:00 w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Obudź w sobie życie”, podczas którego kobiety starające się o dziecko uzyskają wszechstronną pomoc specjalistów: embriologa, dietetyka, coacha, lekarza ginekologa i instruktora jogi. Nieważne, jak długo czekasz na dziecko, wiemy, że jesteśmy w stanie Cię odpowiednio wesprzeć. Czekamy na Ciebie 1 grudnia w Katowicach.

Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko – kolejna odsłona spotkań z cyklu „Obudź w sobie życie”. W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 700 kobiet. Wiemy, że możemy pomóc także Tobie.

Walka z niepłodnością bywa trudna. Osoby, które nigdy nie miały problemów z poczęciem dziecka – choćby najbardziej empatyczne – nigdy nie zrozumieją, co czują ci, którzy od lat czekają na maleństwo. Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii, a czasem tylko zwyczajnych rozmów między kobietami mającymi to samo marzenie: zostać mamą.

Naszym celem jest niesienie pomocy, wsparcia, wiedzy i motywacji do dalszych starań kobietom na każdym etapie walki o upragnione dziecko. Warsztaty to okazja nie tylko do nabycia wartościowej wiedzy od najlepszych specjalistów, ale też poznania kobiet, które mogą stać się nieodzownym wsparciem.

Co dają warsztaty „Obudź w sobie życie”? Tu rodzi się szczęście

Kobiety, które dotychczas uczestniczyły w warsztatach, podkreślają, że jeden dzień rozmów z innymi niepłodnymi kobietami oraz specjalistami natchnął je energią i nadzieją, jakiej nie miały od dawna. Wiele z inspirujących rozmów wpłynęło na wprowadzenie istotnych zmian, zarówno w leczeniu, jak i trybie życia, sposobie myślenia, co zaowocowało upragnioną ciążą.

Codziennie dostajemy informacje, jak warsztaty pomogły naszym Uczestniczkom. Kobiety opowiadają, jak spłynęły na nie zupełnie nowe siły do walki, jak znalazły przyjaciółki, które rozumieją je jak nikt inny, jak poprawiło się ich samopoczucie po warsztatach. I takie wiadomości, w których z radością informują nas o ciąży.

Jesteście wspaniali ! 
Bardzo dziękuję za zaproszenie, październikowe spotkanie dało mi bardzo dużo siły do walki. Dało wiele do myślenia. Przełożyłam je na działanie. I oto jest ! Nasz maleńki cud.  
W grudniu dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Po ponad dwóch latach nieustannej walki z PCOS oraz moją otyłością. Dziękuję Wam bardzo, za to co robicie! Naprawdę dajecie pozytywnego kopa 😊W załączniku przesyłam zdjęcie naszego maleńkiego cudu. 😊 Mamy 13 t.c. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Pozdrawiam serdecznie, 
Magdalena

Warsztaty „Obudź w sobie życie” są BEZPŁATNE! O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbywają się przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 Warsztaty „Obudź w sobie życie”: doskonała okazja do spotkania ze specjalistami

Podczas spotkania do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy wesprą swoją wiedzą i odpowiedzą na nurtujące pytania.

 • Dr n. med. Anna Cygal 
  Specjalista ginekolog-położnik. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje. Na warsztatach poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na ich pytania.
 •  Embriolog mgr Robert Szachoń 
  Kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2011 roku. Absolwent Biotechnologii SGGW w Warszawie.
 •  Embriolog Katarzyna Tatar 
  Embriolog z kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2016 roku. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (kierunek: Biotechnologia Medyczna).
 •  Dietetyk Adrianna Barczyńska 
  Dietetyk z Kliniki InviMed w Katowicach. Na co dzień pomaga pacjentom kliniki Invimed dobrać dietę, która może być pomocna w przezwyciężeniu niepłodności (dieta przy PCOS, dieta przy Hashimoto itp.)
 •  Seksuolog Położna – Aleksandra Janus
  Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł Magistra położnictwa zdobyła w 2017 roku, w tym samym roku postanowiła zająć się ważną dziedziną życia każdego człowieka, jaką jest seksuologia. Pracując w Invimedzie z parami starającymi się o potomstwo, słuchając wielu historii, zauważyła jak bardzo potrzebne jest odpowiednie poradnictwo dotyczące tej sfery życia.
 •  Instruktorka jogi: Anna Michalec
  Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Na chwilę obecną związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu jogi i medytacji.
 • Coach Joanna Płuciennik
  Dyplomowany coach i jeden z niewielu w Polsce coach kryzysowy. Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest współautorką książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”

Spotkania „Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowania się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że „sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman.

Uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed:

 • Bezpłatna wizyta niepłodnościowa
 • Bezpłatna wizyta u psychologa
 • Bezpłatna wizyta u dietetyka
 • 50 % rabatu na rozszerzone badanie nasienia
 • 30 % rabatu na badania do IUI

Ponadto:

 • odbędzie się losowanie niespodzianek
 • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki
 • po spotkaniu zaprosimy Uczestniczki do zamkniętej grupy na Facebooku – w którym będziecie mogły kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami

 

Dołącz do nas w Katowicach – czekamy na Ciebie 1 grudnia!

MIEJSCE SPOTKANIA: Courtyard by Marriott Katowice City Center, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najlepiej dopasować plan spotkania do potrzeb wszystkich uczestniczek. Zależy nam, aby każda z Pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Wizytę każdej z uczestniczek potwierdzamy telefonicznie.

WAŻNE: Proszę, przemyśl swoje uczestnictwo. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szanse na uczestnictwo w spotkaniu traci także inna kobieta, która oczekuje na liście rezerwowej.

ZAPISZ DATĘ SPOTKANIA: 1.12.2018 godzina 10:00 – 17:00   

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


 

PARTNER GŁÓWNY SPOTKANIA


Sylwia Bentkowska, redaktor naczelna Nieplodnirazem.plPomysłodawczynią ogólnopolskich spotkań dla kobiet starających się o dziecko “Obudź w sobie życie” jest Sylwia Bentkowska – założycielka serwisów Plodnosc.pl oraz Plodnadieta.pl. Niepłodności doświadczyła osobiście, przez kilka lat walcząc o to, by zostać mamą. Dziś jej syn ma 4 lata. Przeczytaj jej historię starań: MOJE DZIECKO JEST Z MIŁOŚCI!

 

 

 

 

 


 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *