Obudź w sobie życie e-warsztaty dla par starających się o dziecko

Obudź w sobie życie w 2021 roku! Zapisz się na bezpłatne e-warsztaty dla par starających się o ciążę

Obudź w sobie życie w 2021 roku! Ruszają zapisy na e-warsztaty dla par rozpoczynających leczenie niepłodności oraz będące przed pierwszą procedurą in vitro. Zapraszamy w sobotę 16 stycznia 2021 r. 

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl bezpłatnych warsztatów dla osób starających się o dziecko. Od 2017 roku, gdy warsztaty odbyły się po raz pierwszy, łącznie wzięło w nich udział blisko 2000 kobiet. Wiele z nich jest już mamami! Też tak chcesz? Ze względu na utrzymującą się sytuację epidemiczną w naszym kraju – już po raz drugi zapraszamy do przestrzeni OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE online.

„Obudź w sobie życie” – spotkanie, które przybliży Cię do macierzyństwa

 

Warsztaty „Obudź w sobie życie” obudziły życie (dosłownie i w przenośni) w setkach kobiet w całej Polsce. Od 2017 roku udział w spotkaniach stacjonarnych wzięło blisko 2000 pań. Wszystkie miały jeden cel: zostać mamą. I tak też się stało w wielu przypadkach.

Tak, wiemy, że nie zawsze leczenie przynosi od razu efekt w postaci ciąży! Wiele par na upragnione dwie kreski czekało kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat. Przyczyn niepowodzeń leczenia niepłodności jest wiele, ale jak zapewniają lekarze – z każdej „porażki” można wyciągnąć – także medyczne – wnioski.

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

 

Sylwia Bentkowska

Sylwia Bentkowska,  pomysłodawczyni Obudź w sobie życie!

 

Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, a także założycielka i prezes Fundacji poMOC dla Płodności, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Na przekór przeciwnościom – idź po swoje!

Niepłodność daje w kość, a leczenie nie tylko mocno odciska się na ciele, ale także psychice, relacjach i… portfelu. Doskonale wiemy, że przedłużająca się niezamierzona bezdzietność rodzi smutek, bezradność, frustrację, złość, jest także przyczyną depresji. Wiedza, jak sobie z tym wszystkim radzić, to nieoceniona pomoc na każdym etapie starań o dziecko!

Właśnie dlatego powstał ogólnopolski cykl warsztatów edukacyjnych dla osób starających się o ciążę i leczących niepłodność OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE.  

Więcej o Obudź w sobie życie >>> https://plodnosc.pl/warsztaty/

Poprzez organizowane warsztaty chcemy Wam pomóc skrócić drogę do upragnionej ciąży, zapewniając dostęp do wiedzy najlepszych lekarzy specjalistów w Polsce. Dzięki spotkaniom z nimi, macie możliwość nie tylko dowiedzieć się więcej o diagnostyce i leczeniu niepłodności, ale także skonsultować swój problem, dostać wskazówki, a także motywację do nieustawania w dążeniu do celu.

E-warsztaty, bo zdrowie jest najważniejsze

Ze względu na sytuację epidemiczną związaną z wirusem SARS-CoV-2 i wieloma obostrzeniami oraz koniecznością działań z zachowaniem reżimu sanitarnego nie możemy spotkać się na takich samych zasadach jak dotychczas. Zapraszamy Was jednak do przestrzeni online – Obudź w sobie życie w wersji e-warsztatów z pewnością Was nie rozczarują, a (może) wręcz przeciwnie – poczujecie jeszcze większy komfort i swobodę. Pierwsza edycja e-warsztatów już za nami, a kolejne tworzymy na wyraźną prośbę wielu par, które nie załapały się z powodu limitu miejsc na poprzednie spotkanie.

e-Warsztaty organizujemy we współpracy i z nieocenionym wsparciem merytorycznym Kliniki InviMed. Udział w spotkaniach online wezmą najlepsi specjaliści z zakresu medycyny rozrodu, którzy nie tylko omówią problemy związane z niepłodnością, ale też odpowiedzą na Wasze pytania, każdy przypadek traktując indywidualnie.

Podobnie jak podczas stacjonarnych warsztatów, uczestnicy wezmą również udział w zajęciach z coachem, psychologiem oraz dietetykiem. Będzie czas na merytoryczną wiedzę, konsultacje ze specjalistami, pracę z emocjami i wsparcie psychologiczne.

e-Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona.

CO DADZĄ CI E-WARSZTATY OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE?

Przede wszystkim pewność, że warto leczyć niepłodność i nie ma co czekać z pierwszą wizytą u specjalisty!

 • Już podczas e-warsztatów spotkasz się z najlepszymi specjalistami z wiodącej kliniki niepłodności InviMed całkowicie za darmo.
 • Dostaniesz wiedzę, wskazówki medyczne i możliwość indywidualnej porady dotyczącej Twojego osobistego przypadku.
 • Poznasz krok po kroku etapy diagnostyki niepłodności, a także wiedzę na temat metod leczenia z uwzględnieniem przyczyn i wskazań.
 • Dzięki sesji z psychologiem i coachem niepłodności, odzyskasz siły psychiczne i nauczysz się radzić z trudnymi emocjami w trakcie leczenia niepłodności. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, a także wzmacniania relacji z partnerem

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które chcą zostać rodzicami, ale zmagają się z trudnościami w poczęciu dziecka. Zachęcamy do udziału pary – tylko razem można pokonać niepłodność!

 

 • DOPIERO ZACZYNASZ LECZENIE?
 • NIE WIESZ, NA CZYM POLEGA DIAGNOSTYKA NIEPŁODNOŚCI?
 • A MOŻE JESTEŚ NA ETAPIE, KIEDY PADŁO WSKAZANIE DO PIERWSZEGO IN VITRO?

W każdym przypadku e-warsztaty Obudź w sobie życie są dla Ciebie! Mamy świadomość, że niepłodność to nie tylko zaskoczenie na poziomie umysłu, ale także wiele niewiadomych medycznych, wynikających z tego, że do tej pory nie interesowaliście się tym tematem i niewiele wiecie, na czym to wszystko polega. Wiedza, jaką otrzymacie podczas warsztatów, zdecydowanie ułatwi Wam zarówno zrozumienie wielu wskazówek lekarzy, ale także pomoże w dopytaniu o ważne dla Was kwestie związane z leczeniem.

Podczas warsztatów poprowadzą Was najlepsi specjaliści z Klinik InviMed w całej Polsce: ginekolodzy, androlodzy, immunolodzy, embriolodzy, a także psycholodzy mający wieloletnie doświadczenie w pracy z parami starającymi się o ciążę.

 

Z e-warsztatów 16.01 (sobota) dowiesz się:

 • Kiedy rozpocząć diagnostykę w kierunku niepłodności?
 • Jakie objawy, oprócz braku ciąży, powinny skłonić do wizyty u specjalisty?
 • Jak wygląda leczenie niepłodności przed pierwszą procedurą in vitro?
 • Jakie i kiedy badania powinna wykonać kobieta, a jakie mężczyzna?
 • Jak się przygotować do pierwszej wizyty u specjalisty leczenia niepłodności?
 • Jak krok po kroku wygląda leczenie za pomocą in vitro?
 • Czym się różnią i jakie są wskazania do inseminacji i in vitro?
 • Jak styl życia może wpływać na skuteczność starań o ciążę?
 • Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny test pokazuje jedną kreskę?

OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE – PRELEGENCI

W e-warsztatach udział wezmą:

dr Aneta Kozioł – Ginekolog-Położnik (InviMed Wrocław)

dr n. biol. Agnieszka Popow-Woźniak – Embriolog (InviMed Wrocław)

Mgr Adrianna Barczyńska (KAT) – Dietetyk (InviMed Katowice)

Joanna Płuciennik – Coach Kryzysowy

Łukasz Krasoń – Mówca Motywacyjny

Jak się zapisać na e-warsztaty?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz link z zaproszeniem oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej. Przypomnimy Ci także o warsztatach sms-em.

Czego potrzebujesz?

Wolnej soboty, dobrego nastawienia, otwartego umysłu, nadziei w sercu, a ponadto coś do pisania, by zanotować ważne dla Ciebie sprawy.

Nasze spotkania oparte są zarówno na wykładach prelegentów, jak i na aktywnej rozmowie z nimi i konsultacji online. Warsztat psychologiczny to z kolei praktyczne ćwiczenia i… „zadanie domowe”. Wszystko w czasie rzeczywistym, czyli Live.

W przerwach między panelami będziesz mieć możliwość poznania innych uczestników i wymienić się z nimi doświadczeniami i codziennymi problemami wynikającymi z niepłodności.

Jesteśmy różni, ale mamy WSPÓLNY CEL – POKONAĆ NIEPŁODNOŚĆ I ZOSTAĆ RODZICAMI!

 

Po warsztatach zapraszamy Cię do grupy Obudź w sobie życie – dla kobiet starających się o dziecko oraz (dla panów!) Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko na FB

NIE CZEKAJ

 

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST

PARTNEREM MERYTORYCZNYM E-WARSZTATÓW
JEST Klinika InviMedSPONSOREM STRATEGICZNYM warsztatów 
jest firma FERRING PHARMACEUTICALS

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *