Obudź w sobie życie – zostań mamą! Spotkanie, które daje siłę niepłodnym kobietom. Edycja 2019

Rusza kolejna edycja spotkań, które odmieniają życie niepłodnych kobiet. Siła do walki, nowa energia do działania, wsparcie innych kobiet, nieoceniona pomoc i konsultacje ze specjalistami w zakresie leczenia niepłodności – to wszystko otrzymasz od nas podczas warsztatów. Spotkajmy się w Łodzi, 19 stycznia 2019 r.

Już ponad 700 kobiet wzięło udział w naszych spotkaniach „Obudź w sobie życie”. Wciąż spływają do nas informacje, jak wiele dał kobietom ten jeden dzień. Wiele z nich już zostało mamą lub jest w ciąży, a my cieszymy się z każdego zdjęcia malucha, które przesyłają do nas uczestniczki.

Wiemy, że droga do spełnienia tego wielka marzenia bywa wyboista. Pojawiają się chwile zwątpienia, brak sił i złość.

Nasze spotkania są po to, aby przywrócić kobietom nadzieję i wiarę, dodać sił do walki, wyposażyć w specjalistyczną wiedzę i pomóc zbudować niepowtarzalne relacje z innymi kobietami, które także marzą o usłyszeniu słowa „mamo”.

Chcemy dodać Ci radości, której często brakuje podczas leczenia niepłodności. Chcemy sprawić, aby ten jeden dzień wyposażył Cię w siłę, radość i energię na długi czas.

Spotkanie „Obudź w sobie życie” 19.01.2019 r. – Łódź, Hotel Tobaco

Godzina 10:00-17:00

Zapisz się już dziś: WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Ogólnopolskie spotkania dla kobiet „Obudź w sobie życie”

Horror jednej kreski przeżywa co miesiąc ponad 1,5 mln par w Polsce. Jednak z niepłodnością może mierzyć się zdecydowanie więcej osób, o których statystyki nie piszą. Wiemy, że to trudna choroba, jednak można z nią wygrać. Aby stawić jej czoła, potrzeba siły i wiary, którą chcemy Ci dać podczas naszego wyjątkowego spotkania. Nie możemy obiecać, że zajdziesz w ciążę, jednak wierzymy mocno, że się uda.

Codziennie dostajemy maile od uczestniczek, którym udało się pokonać niepłodność i wreszcie usłyszały bicie serca własnego dziecka!

 “Dzień dobry, 

Długo się zbieram do odpowiedzi, ponieważ było dużo wrażeń, a powrót do rzeczywistości był szybki i trudny. Na warsztatach poczułam się bezpiecznie, czułam zrozumienie i jedność z innymi uczestniczkami. Zrozumiałam, że mimo mojego zaprzeczania samej przed sobą jestem mocno zaangażowana w walkę z niepłodnością, żeby nie powiedzieć całkowicie nią pochłonięta.

Kluczowe było odpowiedzieć sobie na pytanie, co dalej po przyjściu upragnionego dziecka na świat?, a właściwie zdanie sobie sprawy, że nie nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Poczułam przerażenie, ale uświadomiłam sobie jak zapominam o całym innym świecie, mojej miłości, wszystkich innych ludziach, zwykłych rzeczach, które po prostu lubię robić i sprawiają mi przyjemność…

Poza tym rzeczywiście wyniosłam energię do dalszej walki i mam nadzieję, że wiedza, która zdobyłam, pozwoli mi inaczej się ustawić do problemu niż dotychczas i bardziej skupić na sobie.

Wspominając nasze spotkanie, myślałam sobie, że to “najbardziej owocne szkolenie na jakimkolwiek w życiu byłam” i równocześnie najbardziej intensywne siedem godzin mojego życia w przeciągu ostatnich paru lat. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w nim. Także poziom organizacji mnie zachwycił. Osoby prowadzące oraz samo w sobie miejsce dla mnie, która przyjechała z Wrocławia to dodatkowy atut. Oczywiście najważniejsze były wszystkie osoby uczestniczące tworzące tę niesamowitą atmosferę.

Dziękuję serdecznie raz jeszcze i podkreślam, że sens takich działań jest nieoceniony.
Iwona”

 

Sylwia, to co robicie – robicie bardzo dobrze i zmierzacie w bardzo dobrym kierunku!

Trochę się zastanawiałam, czy wziąć udział w tym spotkaniu, ale bardzo się cieszę, że przyszłam. Fantastyczna energia i absolutne zrozumienie, a o to niestety tak trudno… Razem z kilkoma dziewczynami założyłyśmy grupę na FB. Rewelacyjnie, że możemy się wspierać i dzielić informacjami. Mam nadzieję, że nie będę potrzebowała kolejnych warsztatów “Obudź… “, ale jeżeli ciągle będę walczyć to koniecznie chcę walczyć z Wami! Ewa”

 

Dlatego wierzymy, że Ty również do nas napiszesz. Że ta radosna wieść o spełnionym marzeniu przyjdzie do nas od Ciebie szybciej niż myślisz. Ogólnopolskie spotkania „Obudź w sobie życie” to czas, w którym postaramy się zapewnić każdej z osób tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Zaproszeni goście dostarczą wiedzy, która będzie kolejnym krokiem do przodu w Waszych staraniach o dziecko. Przyjdź – chcemy Cię poznać. Chcemy być Twoim wsparciem. 

Dlaczego warto przyjść na spotkanie?

Spotkania „Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowania się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że „sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman.

Poznaj szczegóły:

Na spotkanie zaprosiliśmy specjalnych gości:

Profesor nadzwyczajny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Od 1997 roku pracuje w Klinice Leczenie Niepłodności Gameta. Specjalizuje się w leczeniu niepłodności oraz endoskopii ginekologicznej.

Starszy embriolog kliniczny ESHRE, kierownik pracowni rozrodu wspomaganego w Klinice Leczenia Niepłodności Gameta w Łodzi.

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Psychiatra, psychoterapeuta, specjalista terapii środowiskowej, hipnoterapeutka, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego, pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, współzałożycielka Instytutu Amici, ekspert Dzień Dobry TVN.

Seksuolog kliniczny, psycholog. Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Obecnie Monika Staruch jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat: “Seksualność i regulacja emocjonalna u kobiet leczonych z powodu niepłodności oraz ich zmiany w czasie leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia”. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Założycielka i właścicielka „Sanvita”- Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej. Redaktor prowadząca „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”. Autorka książki „Dieta dla płodności”. Specjalista w zakresie dietoterapii niepłodności, leczenia otyłości oraz chorób dietozależnych dzieci i dorosłych, prowadzi konsultacje w zakresie żywienia kobiet w ciąży oraz karmiących, żywienia klinicznego. 

Na Uczestników spotkania będą czekać miłe niespodzianki od Kliniki Leczenia Niepłodności Gameta oraz od Sponsora upominków

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do 18 stycznia 2019 r.  Potwierdzimy mailem zwrotnym Twoje uczestnictwo w warsztatach. Prześlemy również informacje odnośnie miejsca spotkania.

WAŻNE: Proszę, przemyśl swoje uczestnictwo. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szanse na uczestnictwo w spotkaniu traci także inna kobieta, która oczekuje na liście rezerwowej.

Zapisz datę spotkania:

19.01.2019 r., godz. 10:00-17:00, Hotel Tobaco, Łódź

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


Główny Partner Merytoryczny:

Partnerzy:

Sponsor Strategiczny:
MSD Polska Sp zoo

 

 

 

Sponsorzy upominków:

profertil logo nieplodnirazem


 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *