Polecamy

Oto 5 wyjątkowych miejsc, gdzie urlop minie bez myślenia o ciąży i niepłodności

Namawiamy was na czas tylko dla was. Choćby weekend, najlepiej poza domem, w podróży i wcale nie tak dalekiej. Oto 5 nietypowych SPA, gdzie zapomnicie o sprawach przyziemnych, o kłopotach dnia codziennego, a w których nie tylko poczujecie ulgę i ukojenie na swych zmęczonych ciałach, ale odzyskacie lekkość w nogach i sercu.

Czasem człowiek za dużo myśli. I trzeba sobie powiedzieć jasno – zbyt rzadko są to myśli pozytywne. Bo dzieci, bo brak dzieci, bo choroba, bo praca, bo nie ja – a inni, bo pieniądze, bo mieszkanie, bo rachunki. Zawsze coś. Takie życie – co poradzić? Stop.

Coś się da jednak zrobić. Choćby raz na jakiś czas – zatrzymaj się, nie myśl tyle o wszystkim. Chociaż raz pomyśl o sobie, o partnerze, mężu, o waszym związku sprzed czasu, gdy pojawiło się tyle „ważniejszych”, stresujących okoliczności. Bo bez pielęgnowania tej relacji, bez tej czułości, bez tego pożądania i bliskości – wszystko z czasem runie. O kogo się oprzecie, kogo podtrzymacie? Dlatego namawiamy was na czas tylko dla was. Na naprawdę wspaniały czas. Choćby weekend, najlepiej poza domem, w podróży i wcale nie tak dalekiej. 

Oto 5 miejsc na urlop, gdzie zapomnicie o sprawach przyziemnych, o kłopotach dnia codziennego, a w których nie tylko poczujecie ulgę i ukojenie na swych zmęczonych ciałach, ale odzyskacie lekkość w nogach i sercu. To miejsca sprawdzone. Bez tłumów, często bez dostępu do internetu. Za to z całym pakietem doznań, o których być może już dawno zapomnieliście podczas starań o dziecko.

 

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dziennikarka, life coach, redaktor naczelna Plodnosc.pl. Pisząc o psychologii i zdrowym stylu życia, pamięta, że szczęściu trzeba trochę pomóc.
Komentarze: 2

Ja mogę śmiało polecić Hotel Zamek Ryn na Mazurach, mają rewelacyjne SPA w zamkowych piwnicach i zabiegi dla każdej kobiety, która chce przez chwilę poczuć się królową 🙂 A samo miejsce rewelacyjne – spokojne, tuż przy jeziorze, piękne widoki i spokój gwarantowane 🙂

Super te hotele. Fajnie, że pomyśleli o takiej liście. Ja bym tu jeszcze dodała hotel Lubicz w Ustce. Byliśmy tam jakiś czas temu z mężem i świetnie się zrelaksowaliśmy. Przede wszystkim mają fantastyczną ofertę spa i znakomite jedzenie w restauracji. Całkowicie można się tam wyciszyć, zrelaksować i nie myśleć o problemach. Na pewno pojedziemy tam znowu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *