Obudź w sobie życie warsztaty dla par starających się o dziecko

Spełnij swoje marzenie o dziecku! E-warsztaty „Obudź w sobie życie!” już 25 września!

Przez 4 lata organizowania warsztatów – a teraz z uwagi na pandemię koronawirusa  e-warsztatów „Obudź w sobie życie” – przeprowadziliśmy 43 spotkania, w których udział wzięło niemal 3000 osób. Wiele z nich dzisiaj już cieszy się urokami rodzicielstwa. Jeśli chcesz podzielić ich los, potrzebujesz wsparcia i specjalistycznej pomocy, zapisz się już teraz.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” pomagają uczestnikom na wielu poziomach, a do najważniejszych z nich nalezą: indywidualna pomoc i konsultacja, fachowa wiedza od najlepszych specjalistów w Polsce, ogromne wsparcie innych osób w podobnej sytuacji, poczucie zjednoczenia i ogrom nowej energii do walki o spełnienie tego największego marzenia.

 

25 września 2021 r. g. 9-14 e-warsztaty „Obudź w sobie życie”.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny

Najlepsi specjaliści z całej Polski – harmonogram

Na warsztatach przewidzieliśmy 4 panele: lekarski, dietetyczny, motywacyjny i psychologiczny. Merytoryczną wiedzą dotyczącą diagnostyki i leczenia niepłodności podzielą się lekarze specjaliści z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed.

Co ważne, nie będą to „suche wykłady”, ale interaktywny przekaz wiedzy i pomoc, w myśl których każdy z uczestników będzie mieć możliwość zadania pytań i skonsultowania swojego przypadku. To bezcenna możliwość – bez wielotygodniowego czy nawet wielomiesięcznego oczekiwania, bez opłaconej wizyty, bez dojeżdżania na wizytę. Najlepsi specjaliści leczenia niepłodności w Polsce bezpłatnie na wyciągnięcie ręki. 

Panel lekarski

 • dr n. med. Beata Makowska – specjalistka ginekolog, ekspertka w dziedzinie leczenia niepłodności. Odpowie na każde pytanie i w przystępny sposób wyjaśni nawet najtrudniejsze zagadnienia. Specjalistka z tytułem doktora nauk medycznych, z dwiema dekadami praktyki lekarskiej.
 • dr n. wet. Marta Wojciechowska – starszy embriolog, ESHRE Senior Embryologist, kierownik laboratorium embriologicznego. Udziela też konsultacji embriologicznych parom, które przygotowują się do zabiegów przy użyciu technik wspomaganego rozrodu lub mają już za sobą nieudane in vitro.
 • dr n. med. Małgorzata Jarosz – specjalista immunolog i pediatra. W klinice InviMed w Gdyni konsultuje immunologicznie pary, którym nie udaje się zajść w ciążę naturalnie lub mają już za sobą pierwsze niepowodzenia w terapii IVF.

Panel dietetyczny

 • dr n.med. Małgorzata Kaczkan – specjalista ds. żywienia, dietetyk. W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji dietetycznych parom, które starają się o dziecko naturalnie lub przygotowują się do procedury in vitro. Dzięki stosowaniu się do zaleceń i przestrzeganiu diety ułożonej przez doktor Kaczkan, wielu pacjentom udało się poprawić wyniki i doczekać potomstwa.

Panel psychologiczny

 • dr n. zdr. Iwona Wasilewko – psycholog, specjalistka o długoletnim doświadczeniu i niezwykłej empatii.  Potrafi uważnie słuchać i zadawać pytania, które pozwalają lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i motywacje. W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji psychologicznych parom w trakcie terapii niepłodności. Pomaga ułożyć wzajemne relacje, odzyskać nadzieję i odczuć ulgę.

Panel motywacyjny

 • Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Panel coachingowy

 • Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Wsparcie innych osób

Sylwia Bentkowska, organizatorka warsztatów i założycielka Fundacji PoMOC dla Płodności, podkreśla jak ważne i niedoceniane w leczeniu niepłodności jest wsparcie emocjonalne. Stąd w harmonogramie każdych warsztatów znajduje się panel z psychologiem lub coachem, a także, od niedawna, mówcą motywacyjnym.

Obecność innych osób, które zmagają się z podobnymi problemami, wątpliwościami, emocjami, jest bezcenne. Osoby leczące niepłodność niejednokrotnie nie mają żadnego wsparcia w najbliższych, a czasami – co jeszcze gorsze – spotykają się wręcz z otwartą krytyką, ignorowaniem problemu, nie przyzwoleniem na przeżywanie emocji.

Na warsztatach „Obudź w sobie życie” jest tylko wsparcie, pozytywna energia, zrozumienie i wiele empatii!

Co zyskasz dzięki warsztatom?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem i mówcą motywacyjnym,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” dedykowane są wszystkim osobom, które pragną zostać rodzicami, ale na ich drodze pojawiły się trudności.

Czujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy podczas diagnostyki i leczenia niepłodności?

Chcesz uzyskać wsparcie i usłyszeć krzepiące słowa dające siłę do dalszego leczenia?

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA E-WARSZTAT!

Udział w warsztatach jest bezpłatny

To nie jest stracony czas – zobacz opinie uczestników

Osoby, które uczestniczyły w warsztatach „Obudź w sobie życie” mówią jasno: to spotkanie potrafi zmienić życie! Daje moc, aby walczyć dalej ze zdwojoną determinacją i siłą.

Warsztaty to nie tylko 1-dniowe spotkanie ze specjalistami. Uczestniczki zapraszane są do zamkniętej grupy na Facebooku „Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko”, gdzie jest bezpieczna przestrzeń na przeniesienie relacji i znajomości, które zostały nawiązane na warsztatach. Członkinie grupyu dają sobie wzajemnie ogrom wsparcia, troski, polecają sprawdzonych lekarzy, dzielą się wiedzą i chętnie służą poradą. Panów zapraszamy do grupy Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko“.

 

E-Warsztaty organizuje Fundacja pomoc dla Płodności ze wsparciem merytorycznym doskonałych specjalistów medycyny rozrodu z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed: dr n. med. Beaty Makowskiej, dr n. wet. Marty Wojciechowskiej, dr n. med. Małgorzaty Jarosz. Swoją wiedzą podzielą się także psycholog dr n. zdr. Iwona Wasilewko oraz dietetyk dr n.med. Małgorzata Kaczkan z kliniki InviMed. Gośćmi będzie mówca motywacyjny Łukasz Krasoń oraz coach Joanna Płuciennik.

Więcej o warsztatach Obudź w sobie życie >>> PRZECZYTAJ TUTAJ

Jak będą wyglądały e-warsztaty?

Chcąc wziąć udział w e-warsztatach, zapisz się podając swój adres mailowy i wszelkie niezbędne dane. Formularz zapisu dostępny jest TUTAJ! Oddzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić Twoje uczestnictwo. Otrzymasz od nas mailowo link do transmisji.

25 września 2021 r. o godzinie 9:00 kliknij w otrzymany link a pod ręką miej coś do notowania. Czeka Cię 5-godzinna dawka wiedzy, inspiracji, wsparcia i motywacji.

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIE NA WARSZTATY I PRZYŚPIESZ ZAJŚCIE W CIĄŻĘ!

ZAPISZ SIĘ!

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *