Spotkanie dla kobiet starających się o dziecko „Obudź w sobie życie”– warsztaty ze specjalistami z przychodni specjalizującej się w leczeniu niepłodności nOvum

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. Od 2017 roku łącznie wzięło w nich udział ponad 1000 kobiet. Tym razem organizujemy warsztaty w Warszawie, 30 listopada 2019 r., a naszym partnerem merytorycznym będzie Przychodnia nOvum z Warszawy, która w tym roku świętowała 25-lecie istnienia i w której poczęło się już blisko 20 500 ciąż . Nasze spotkanie patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Zapraszamy do zapisów na spotkanie z najlepszymi specjalistami z zakresu leczenia niepłodności.

„Obudź w sobie życie” – spotkanie, które przybliża do macierzyństwa

„Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie dla kobiet borykających się z niepłodnością. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Warsztaty są organizowane we współpracy i z nieocenionym wsparciem merytorycznym Klinik Leczenia Niepłodności. W Warszawie, 30.11.2019 roku, wspierać nas będą doskonali specjaliści z zakresu medycyny rozrodu z Przychodni nOvum, gdzie przez 25 lat istnienia uzyskano różnymi metodami leczenia blisko 20 500 ciąż

Reprezentujący Przychodnię nOvum ginekolog, embriolog, seksuolog i psychoterapeuta nie tylko omówią problemy związane z niepłodnością, ale też odpowiedzą na pytania uczestniczek, każdy przypadek traktując indywidualnie.

Podczas warsztatów Panie biorą również udział w zajęciach z coachem oraz dietetykiem. Jest czas na merytoryczną wiedzę, konsultacje ze specjalistami, pracę z emocjami i wsparcie psychologa. Jest moment na żarty i niezobowiązujące rozmowy podczas obiadu i przerwy kawowej. Uczestniczki otrzymają materiały promocyjne i upominki od sponsorów.

Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

„Nasze spotkania są po to, aby kobiety otrzymały niezbędną wiedzę, która wskaże im dalszy kierunek leczenia. Ale też po to, by zyskały siłę i nadzieję do dalszej walki oraz mogły zbudować niepowtarzalne przyjaźnie z innymi kobietami w podobnej sytuacji.” mówi Sylwia Bentkowska

 

Warsztaty "Obudź w sobie życie"

> Zapisz się na warsztat już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy, klikając TUTAJ<<

Zadbaliśmy, aby na spotkaniu pojawili się wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień zajmują się leczeniem niepłodności i osiągają w tym zakresie znakomite rezultaty.

Zaproszona na spotkanie dietetyczka skupia się głównie na diecie dla osób starających się o dziecko – jest autorką książki „Dieta dla płodności”. Coach, który przeprowadzi z Uczestniczkami warsztaty, specjalizuje się w pracy z parami niepłodnymi.

Z ramienia naszego partnera merytorycznego – Przychodni nOvum – pojawią się najlepsi specjaliści, który tematem niepłodności zajmowali się jeszcze w czasach, gdy w Polsce niewiele o tym mówiono i wiedziano. To oni byli prekursorami wprowadzania metod leczenia, które dzisiaj stosuje się w każdej klinice leczenia niepłodności w Polsce.

30 listopada 2019 r. z Uczestniczkami spotkają się założyciele Przychodni nOvum, którzy od ćwierćwiecza pomagają niepłodnym parom – lekarz ginekolog-położnik Piotr Lewandowski i lekarz ginekolog-położnik oraz embriolog kliniczny Katarzyna Kozioł.

Wspierać ich będą psychoterapeuta Joanna Kot oraz ginekolog-położnik, seksuolog Monika Łukasiewicz, także na co dzień pracujące w nOvum. 

Ponadto na warsztatach pojawią się coach Joanna Płuciennik oraz dietetyk Sylwia Leszczyńska.

 

>> Więcej o Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum i ich fantastycznej historii z niełatwymi początkami można przeczytać tutaj: 25 lat nOvum i blisko 20 tys. ciąż – o tym, jak dwójka pełnych pasji lekarzy dokonała niemożliwego

Przychodnia nOvum w Warszawie i jej właściciele

Przychodnia nOvum w Warszawie i jej właściciele

 

Nieocenione wsparcie merytoryczne podczas warsztatów zapewnią:

Lek. Piotr Lewandowski

Lek.; II° specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii. Założyciel Przychodni Lekarskiej nOvum, Dyrektor Przychodni nOvum. Od 1994 r.  prowadzi  diagnostykę niepłodności, kwalifikacje, stymulacje i przygotowanie pacjentów do zabiegu in vitro, punkcje jajników w procedurze IVF, transfer zarodków. Doktor specjalizuje się w prowadzeniu szczególnie trudnych przypadków leczenia niepłodności.

Lek. Katarzyna Kozioł

Lek.; II° specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii; Senior Clinical Embryologist ESHRE. Założyciel Przychodni Lekarskiej nOvum. Dyrektor ds. Medycznych oraz Kierownik Laboratorium Embriologicznego Przychodni Lekarskiej nOvum, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii,Jako pierwsza w Polsce w 1995 roku przeprowadziła skutecznie zabieg mikroiniekcji plemnika do komórki jajowej (ICSI),

Dr n. med. Joanna Kot

Psychoterapeuta, psycholog, psychoonkolog. Pracuje w nOvum od 2016 r. Prowadzi konsultacje indywidualne pacjentów, par a także warsztaty terapeutyczne w zakresie niepłodności, radzenia sobie w sytuacji kryzysowej, odzyskiwania kontaktu z ciałem, psychologii kobiecości.

Dr n. med. Monika Łukasiewicz  

Ginekolog-położnik, seksuolog. Pracuje w nOvum od 2016 roku. Prowadzi diagnostykę niepłodności, leczenie zachowawczy pary, inseminacje, kwalifikuje  i przygotowuje pacjentów do zabiegu in vitro. Prowadzi ciąże po leczeniu niepłodności. Jest jedną ze specjalistek, która w książce „Seksuolożki” wypowiada się na temat seksualności kobiet w Polsce.

Joanna Płuciennik

Dyplomowany coach, jeden z niewielu w Polsce certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka, współautorka poradnika „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” i gry coachingowej „Śladami samych siebie”. Współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego, orędowniczka idei rozwoju osobistego i życia w zgodzie z samym sobą.

Sylwia Leszczyńska

Dietetyczka, specjalistka w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności, a także dietoterapii otyłości i chorób współistniejących i zaburzeń odżywiania. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Prowadzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”. Redaktor prowadząca czasopisma „Współczesna dietetyka”, autorka książki „Dieta dla płodności”.

„Obudź w sobie życie” – warsztaty w Warszawie. Zapisy

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego – ZAPISY TUTAJ.

Zgłoszenia są przyjmowane do 29 listopada. Uczestniczki, które zakwalifikowały się na warsztaty, zostaną powiadomione telefonicznie 29 listopada.

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

 

ZAPISY NA WARSZTATY: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

30 listopada 2019 r. godz. 10:00-18:00

Przychodnia Lekarska “nOvum”, ul. Puławska 395 Warszawa

Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2019 r.

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE, ALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

PATRONAT HONOROWY

 

PARTNER MERYTORYCZNY

 

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER

 

SPONSOR UPOMINKÓW

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *