Ciąża: film

Tajemnice ciąży: Niezwykłe ujęcia z życia płodowego

Jak powstaje człowiek? Co się dzieje od momentu połączenia plemnika z komórką jajową do wzruszających słów matki „Witaj na świecie”? Ciąża to czas niezwykłych zmian – to czas, gdy powstaje człowiek. Zobacz to, co dzieje się w tobie, zanim urodzisz dziecko. Tak wygląda ciąża od środka. Tajemnica i cud. 

Ciąża to niezwykły czas – zarówno dla kobiety, przyszłej mamy, jak i kształtującego się małego człowieka. Skąd się wziął, jak się zmieścił w brzuchu mamy? Jak to możliwe, że z połączenia mikroskopijnych komórek powstał organizm dziecka, które widzi, czuje, słyszy, myśli… a za 9 miesięcy wyda pierwszy krzyk?

Ciąża to cud. Zobacz,  co się dzieje na poszczególnych etapach ciąży. Co się dzieje z dzieckiem, gdy kobieta zaczyna rodzić. Oglądając ten film, trudno ukryć wzruszenie – zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, że my – dorośli – też przeszliśmy tę drogę. [Oglądaj z dźwiękiem]

Warto wiedzieć: Ile trwa ciąża – od kiedy liczyć początek ciąży oraz jak wyznaczyć termin porodu

 

POLECAMY TAKŻE:  Kalendarz ciąży: Od poczęcia do porodu – 9 miesięcy tydzień po tygodniu

Kalendarz ciąży: Od poczęcia do porodu – 9 miesięcy tydzień po tygodniu

 

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *