Konsultacje telefoniczne w InviMed

Teleporady InviMed dla par starających się o dziecko

Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed uruchomiły teleporady w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej, konsultacji immunologicznej, dietetycznej oraz psychologicznej. Ceny teleporad są do 30% niższe względem cen adekwatnych konsultacji w klinice. Umówienie teleporady obsługuje Infolinia InviMed: 500 900 888, zakup umożliwia platforma zakupowa MediStore.

InviMed wprowadził teleporady dostępne dla wszystkich – zarówno dla Pacjentów klinik, jak i osób, które wcześniej nie korzystały z usług InviMed. W ramach teleporad realizowane są cztery typy wizyt:

  1. Pierwsza konsultacja niepłodnościowa (konsultacja z ginekologiem – specjalistą medycyny rozrodu).
  2. Konsultacja immunologiczna.
  3. Konsultacja dietetyczna.
  4. Konsultacja psychologiczna.

Z konsultacji telefonicznej ze specjalistą InviMed może skorzystać każda osoba pełnoletnia, bez względu na miejsce przebywania i wcześniejszą historię leczenia. Teleporady niepłodnościowe oraz immunologiczne dedykowane są parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko.

 W przypadku konsultacji z ginekologiem (w ramach pierwszej konsultacji niepłodnościowej) oraz immunologiem, teleporada odbywa się na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez telefon oraz dokumentacji medycznej przesłanej przez Pacjenta na wskazany przez Konsultanta Infolinii InviMed adres e-mail. W przypadku innych konsultacji, również można przesłać wyniki badań do wglądu specjalisty.

Teleporady – jaka cena?

Ceny teleporad w zależności od usługi oraz kliniki, w której zatrudniony jest dany specjalista, mieszczą się w przedziale między 100 zł a 150 zł i są do 30% tańsze względem adekwatnych konsultacji w klinikach.

Lekarze ginekolodzy oraz immunolodzy, w ramach konsultacji telefonicznych, mogą przepisywać leki (wystawiać e-recepty) oraz wydawać zalecenia odnośnie konieczności wykonania badań.

Teleporady krok po kroku

Aby skorzystać z teleporad specjalistów InviMed, można skorzystać z dwóch ścieżek:

  1. Osoba zainteresowana teleporadą rezerwuje termin teleporady pod numerem 500 900 888, następnie w ciągu 24 godzin wykupuje odpowiednią usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdza umówienie teleporady.
  2. Osoba zainteresowana teleporadą wykupuje usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed kontaktuje się z kupującym w celu umówienia konkretnego terminu teleporady i potwierdza jej umówienie. Jeśli kupujący wcześniej skontaktuje się z Infolinią InviMed w celu umówienia terminu, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdzi umówienie teleporady dopiero po wpłynięciu opłaty.

Konsultacje telemedyczne zostały wprowadzone przez InviMed na okres występowania stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, jednak wiele z nich już na stałe zostanie w ofercie InviMed.

Pacjenci klinik InviMed, będący w trakcie leczenia, zawsze – także w czasie epidemii – mogą skorzystać nie tylko z płatnych teleporad immunologicznych, dietetycznych i psychologicznych, ale także z możliwości bezpłatnego kontaktu z Koordynarodem Opieki Medycznej oraz z bezpłatnego przedłużenia recepty.

Wystarczy, że skontaktują się z Infolinią InviMed pod numerem 500 900 888.

Więcej informacji na temat teleporad InviMed: https://www.invimed.pl/telefoniczna-porada-medyczna-invimed

Oferta teleporad InviMed na platformie zakupowej MediStore: https://www.medistore.com.pl/invimed-konsultacje-telemedyczne

Źródło: Informacja prasowa InviMed

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pytanie do eksperta: Co mogę zrobić, by moje zarodki się zagnieździły? Jaka metoda zwiększa szanse na ciążę

Pytanie do eksperta: Co mogę zrobić, by moje zarodki się zagnieździły? Jaka metoda zwiększa szanse na ciążę

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.