Konsultacje telefoniczne w InviMed

Teleporady InviMed dla par starających się o dziecko

Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed uruchomiły teleporady w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej, konsultacji immunologicznej, dietetycznej oraz psychologicznej. Ceny teleporad są do 30% niższe względem cen adekwatnych konsultacji w klinice. Umówienie teleporady obsługuje Infolinia InviMed: 500 900 888, zakup umożliwia platforma zakupowa MediStore.

InviMed wprowadził teleporady dostępne dla wszystkich – zarówno dla Pacjentów klinik, jak i osób, które wcześniej nie korzystały z usług InviMed. W ramach teleporad realizowane są cztery typy wizyt:

  1. Pierwsza konsultacja niepłodnościowa (konsultacja z ginekologiem – specjalistą medycyny rozrodu).
  2. Konsultacja immunologiczna.
  3. Konsultacja dietetyczna.
  4. Konsultacja psychologiczna.

Z konsultacji telefonicznej ze specjalistą InviMed może skorzystać każda osoba pełnoletnia, bez względu na miejsce przebywania i wcześniejszą historię leczenia. Teleporady niepłodnościowe oraz immunologiczne dedykowane są parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko.

 W przypadku konsultacji z ginekologiem (w ramach pierwszej konsultacji niepłodnościowej) oraz immunologiem, teleporada odbywa się na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez telefon oraz dokumentacji medycznej przesłanej przez Pacjenta na wskazany przez Konsultanta Infolinii InviMed adres e-mail. W przypadku innych konsultacji, również można przesłać wyniki badań do wglądu specjalisty.

Teleporady – jaka cena?

Ceny teleporad w zależności od usługi oraz kliniki, w której zatrudniony jest dany specjalista, mieszczą się w przedziale między 100 zł a 150 zł i są do 30% tańsze względem adekwatnych konsultacji w klinikach.

Lekarze ginekolodzy oraz immunolodzy, w ramach konsultacji telefonicznych, mogą przepisywać leki (wystawiać e-recepty) oraz wydawać zalecenia odnośnie konieczności wykonania badań.

Teleporady krok po kroku

Aby skorzystać z teleporad specjalistów InviMed, można skorzystać z dwóch ścieżek:

  1. Osoba zainteresowana teleporadą rezerwuje termin teleporady pod numerem 500 900 888, następnie w ciągu 24 godzin wykupuje odpowiednią usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdza umówienie teleporady.
  2. Osoba zainteresowana teleporadą wykupuje usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed kontaktuje się z kupującym w celu umówienia konkretnego terminu teleporady i potwierdza jej umówienie. Jeśli kupujący wcześniej skontaktuje się z Infolinią InviMed w celu umówienia terminu, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdzi umówienie teleporady dopiero po wpłynięciu opłaty.

Konsultacje telemedyczne zostały wprowadzone przez InviMed na okres występowania stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, jednak wiele z nich już na stałe zostanie w ofercie InviMed.

Pacjenci klinik InviMed, będący w trakcie leczenia, zawsze – także w czasie epidemii – mogą skorzystać nie tylko z płatnych teleporad immunologicznych, dietetycznych i psychologicznych, ale także z możliwości bezpłatnego kontaktu z Koordynarodem Opieki Medycznej oraz z bezpłatnego przedłużenia recepty.

Wystarczy, że skontaktują się z Infolinią InviMed pod numerem 500 900 888.

Więcej informacji na temat teleporad InviMed: https://www.invimed.pl/telefoniczna-porada-medyczna-invimed

Oferta teleporad InviMed na platformie zakupowej MediStore: https://www.medistore.com.pl/invimed-konsultacje-telemedyczne

Źródło: Informacja prasowa InviMed

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pytanie do eksperta: Co mogę zrobić, by moje zarodki się zagnieździły? Jaka metoda zwiększa szanse na ciążę

Pytanie do eksperta: Co mogę zrobić, by moje zarodki się zagnieździły? Jaka metoda zwiększa szanse na ciążę

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *