Wigilijne potrawy dla płodności. Pobierz bezpłatny ebook z 12 przepisami

Jak zadbać o odpowiedni jadłospis i balans żywieniowy, kiedy świąteczny stół ugina się od wszelkich dobroci i łakoci? Pobierz darmowy ebook na 12 wigilijnych potraw przygotowany przez doświadczoną dietetyk mgr Patirizę Polańską-Drejer, pracującą na co dzień z pacjentami kliniki InviMed Wrocław.

Prawidłowa dieta ma ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą zajść w ciążę, ponieważ zarówno zbyt niska, jak i nadmiernie wysoka waga ma niekorzystny wpływ na funkcje rozrodcze organizmu. O właściwą masę ciała powinni zadbać także mężczyźni, gdyż otyłość prowadzi do obniżenia jakości ich nasienia. Zmiany w sposobie odżywiania najtrudniej utrzymać w trakcie świątecznych spotkań rodzinnych. 

Wigilijne potrawy dla płodności

Bezpłatny ebook InviMed „Potrawy wigilijne dla płodności” to garść wskazówek i porad dotyczących tego, co zrobić, by wigilijna kolacja była ucztą nie tylko dla podniebienia, ale i dla płodności. 

Z ebooka dowiesz się, jakie dodatki i sposoby przyrządzania dań wigilijnych pomogą Ci wspierać płodność także w święta oraz poznasz 7 zasad przy świątecznym stole, które pozwolą Ci zachować balans i dobre samopoczucie. Dodatkowo, znajdziesz specjalne menu, razem z przepisami, na 12 tradycyjnych wigilijnych potraw.

Pobierz bezpłatnie:  e-book-przepisy swiateczne 2022

 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *