Materiał partnera

Wózki gwiazd – luksus dla dzieci

Kto powiedział, że tylko dorosłe osoby mogą być trendy? W dzisiejszych czasach nawet dzieci polskich gwiazd muszą mieć wypasione fury! Co więcej, wybierają takie, które nie tylko są modne, ale także wygodne i bezpieczne dla maluchów. Przyjrzymy się najmodniejszym i najdroższym wózkom dziecięcym, jakie wybierają gwiazdy.

Dzieci polskich gwiazd mają wypasione fury! Który bobas ma najlepszy wózek? Oto najdroższe modele

Wśród polskich gwiazd bardzo popularne są marki takie jak Egg, Bugaboo, Silver Cross czy Cybex, które w swojej ofercie mają wózki w stylu gwiazd Anna (Lewandowska, czyli żona Roberta) lub w kolorze odi et amo (czyli oczywiście ujawniany nam przez kontrowersyjną modelkę Joannę Krupę).

Najdroższym modelem, którym dumnie puszczają tylko najpopularniejsi celebryci, jest wózek marki Aston Martin, którego cena oscyluje w okolicy 50 000 zł. Ale dla polskich gwiazd to wcale nie są wysokie koszty, szczególnie jeśli chodzi o komfort i styl małego użytkownika.

Najmodniejsze wózki dziecięce. Jakie modele wybierają gwiazdy?

Wózki dziecięce stały się swoistymi wizytówkami gwiazd. Nieodłącznym elementem są modne kolory, wzory, dodatkowe akcesoria. Wybierając wózek, gwiezdna mama zwraca szczególną uwagę na wygodę dziecka, jego bezpieczeństwo oraz łatwość podróżowania. W ofercie producentów znajdziemy także modele, które można przerobić na fotelik samochodowy czy też dołączyć składany wózek spacerowy.

Wózki dzieci gwiazd są niczym luksusowe samochody

Wózki, którymi poruszają się dzieci polskich gwiazd, są przede wszystkim luksusowe i drogie. Ale podobnie jak w przypadku samochodu, nie chodzi tylko o gadżety i uciechę. Dla celebrytów to także element stylizacji, która podkreśla ich na wysokim poziomie obycie oraz status finansowy. Nic dziwnego, że wózek dziecięcy w światle fleszy przypomina luksusowy samochód, w którym bezpiecznie i wygodnie przemieszcza się wrażliwy na bodźce maluch.

Dziecięce wózki, które wybierają gwiazdy

Wózki dziecięce gwiazd wybierane przez polskich celebrytów muszą spełniać wiele wymagań. Poza oczywistymi kwestiami bezpieczeństwa i wygody dostępne są jeszcze inne aspekty, na które celebryci zwracają uwagę.

Jednym z nich jest także styl i design wózków, które z reguły muszą być modne i nietuzinkowe. W związku z tym, wiele gwiazd decyduje się na wózki w kolorze złota, srebra lub innych metalicznych odcieniach, które przyciągają uwagę swoim blaskiem.

Jednym z najpopularniejszych wózków dziecięcych jest model marki Egg oraz Cybex. Niemiecka marka znana jest z innowacyjnych rozwiązań i oryginalnych wzorów. Najchętniej wybierane modele to z pewnością wózki z linii Platinum, ze względu na unikalne połączenie technologii i designu. Jednym z bardziej luksusowych wózków tej marki jest model Priam Rosegold, który z powodzeniem może służyć także jako nosidełko czy fotelik samochodowy.

Jeśli zaś chodzi o trendy, nie sposób pominąć znanego producenta wózków Bugaboo. Ich modele cieszą się popularnością nie tylko wśród polskich gwiazd, ale i na całym świecie. Najczęściej wybierany przez celebrytów jest wózek marki Egg oraz Cameleon 3 Kite, który ma niebanalny design oraz wiele praktycznych funkcji.

Z powodzeniem można go przerobić na spacerówkę lub fotelik samochodowy, a dzięki turkusowym akcentom na stelażu z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń.

Tak, te wózki są piękne i wygodne dla małego użytkownika

Oczywiście, wygląd wózka nie jest wszystkim. Musimy zapewnić dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwo podczas jazdy. Stosowane przez polskie gwiazdy modele znane są z dbałości o te zagadnienia. W przeciwieństwie do wielu tanich wózków, w takim luksusowym modelu zwraca się uwagę na różne elementy wpływające na jakość transportu najmłodszych.

Przede wszystkim wózki wybierane przez celebrytów mają regulowany system amortyzacji, który dobrze przeprowadza drgania oraz potrafi wytrzymać wstrząsy i górskie kurorty, do których lubią jeździć gwiazdy. Równie ważny jest rozwijany kapturek chroniący przed wiatrem i deszczem, wygodne i miękkie wyściółki, regulowane oparcia i szeleszczące zadaszenia.

Poza tym wózki te często wyposażone są w udogodnienia, takie jak doładowywana bateria, która w przypadku braku źródła zasilania, pozwala na podłączenie do wózka takich samych urządzeń jak smartfony, aby zablokować uwagę małego uczestnika transportu.

Podsumowanie

Gwiazdy i ich dzieci nie mają prawa narzekać na brak luksusu. Wózki dziecięce, którymi się poruszają, to produkty drogie i niezwykle luksusowe. Gwiazdy zwracają uwagę na wiele różnych elementów, takich jak jakość użytych materiałów, design, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Dzięki temu wybierają marki, które jak najlepiej odpowiadają na ich potrzeby. Dla wielu osób wózek dziecięcy to nie tylko narzędzie transportu, ale także element stylizacji, który pozwala na podkreślenie statusu społecznego i wrażliwości na piękno i wygodę.

Dobrej klasy wózek gwiazd marki Egg znajdziesz tutaj: https://markowewozki.pl.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Gondola i spacerówka – 4 sygnały, że należy zmienić wózek

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *