bezpłatny webinar z coachem, pozytywne myślenie, leczenie niepłodności, niepłodność, in vitro

Zapraszamy na bezpłatny webinar z coachem nt. pozytywnego myślenia

Kiedy: czw. 28.01.2016 r. godz. 20:00

Temat: Pozytywne myślenie w czasie leczenia niepłodności w dobie nowoczesnej technologii

Cały czas szukam… szukam sposobu, pomysłu na to, żeby zachęcić osoby leczące niepłodność do pracy nad rozwojem osobistym.

Bo właśnie ucząc się siebie, nie uciekając przed doświadczanymi emocjami, przed lękiem o przyszłość, masz szansę na poprawę swojego życia. Nawet teraz, kiedy niepłodność zawładnęła Twoim życiem możesz mieć wpływ na to jak to zniesiesz.

Szukając pomysłu na to, jak Ci pomóc, stworzyłam projekt „Chcę mieć dziecko”, pomocne newslettery, aplikację na telefon.

A teraz mam zaszczyt zaprosić Cię na szczególne spotkanie on-line na temat roli pozytywnego myślenia w czasie leczenia niepłodności.

Rozwój nowych technologii ułatwia nie tylko lepsze diagnozowanie chorób i zachodzenie w ciążę (na przykład metodą in vitro). Daje również większe możliwości komunikacyjne.

I choć nic nie zastąpi relacji osobistych, to możliwość spotkań wirtualnych jest naprawdę ekscytująca!

Pomyśl: siedzisz w swoim domu, z kubkiem ulubionej herbaty… czujesz się bezpiecznie, anonimowo. Po prostu dobrze… I jednocześnie bierzesz udział w spotkaniu z kobietami, które mają podobne problemy z niepłodnością jak Ty.

I w tych intymnych, przytulnych, domowych warunkach możesz dowiedzieć się jak myśleć pozytywnie o sukcesie w leczeniu niepłodności? Na czym to pozytywne myślenie ma polegać?

I to wszystko dzięki nowym technologiom!

Bardzo serdecznie zapraszam Cię na webinar!

Zarejestruj się na facebooku i do zobaczenia w czwartek 28 stycznia o godzinie 20.00!

Monika Szadkowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *