Zadaj mi pytanie - chat z lekarzem InviMed

Chat z lekarzem „Zadaj mi pytanie…” – bezpłatna pomoc dla kobiet starających się o ciążę

Lek. med. Kajetan Piątkowski z Kliniki InviMed

Chat z lekarzem „Zadaj mi pytanie” to forma darmowej rozmowy online, umożliwiająca zadanie pytania lekarzowi z Kliniki leczenia niepłodności InviMed. Porozmawiaj ze znakomitymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności. Rozmowa jest całkowicie darmowa!

W ramach działań Fundacji PoMOC dla Płodności nieustannie powołujemy do życia nowe projekty, które mają pomóc Wam w staraniach o ciążę. Chat jest kolejną – obok warsztatów Obudź w sobie życie, webinarów ze specjalistami na kanale PłodnośćPL TV na You Tube i podcastu „Porozmawiajmy o płodności” – inicjatywą wspierającą osoby starające się o dziecko.

Chat

Projekt Chat „Zadaj mi pytanie…” organizowany jest z merytorycznym wsparciem fantastycznej Kliniki leczenia niepłodności InviMed. Ginekolog położnik lek. med. Kajetan Piątkowski przez całą godzinę dostępny jest dla naszych Czytelniczek. 

Kiedy i gdzie?

Chat uruchamiany jest co czwartek w godzinach 14-15. W tym czasie możesz zadać lekarzowi dowolne pytanie z obszaru leczenia niepłodności. Lekarz odpowie na nie w czasie rzeczywistym, co znacznie ułatwia doprecyzowanie tematu i przyśpiesza wymianę informacji.

Chat jest aktywny tylko w godzinach dyżurowania Specjalisty i tylko wtedy widoczne jest okienko chatu na stronie. Rozmowa odbywa się na serwisie www.plodnosc.pl. W prawym dolnym rogu na stronie głównej serwisu znajdziesz okienko chatu.  

Na chacie w czerwcu dostępny jest lek. med. Kajetan Piątkowski, specjalista ginekolog-położnik w terminach:
2, 9, 23, 30 czerwca 2022 r. w godz. 14-15.
Zapraszamy do zadawania pytań.

Jak skorzystać?

Wejdź na www.plodnosc.pl w godzinach dyżurowania Specjalisty. W prawym dolnym rogu na stronie głównej znajdziesz niewielkie okienko chatu, kliknij je a rozwinie się większe okno, w którym będzie możliwość napisania swojego pytania.

Rozmowa z lekarzem jest całkowicie bezpłatna.

To niepowtarzalna szansa na zadanie trapiącego pytania o swój przypadek – bez kolejek, bez opłacania wizyty, bez umawiania się w klinice.

Informacji o chacie szukaj na naszym serwisie plodnosc.pl, profilu na Facebooku Niepłodni razem oraz profilu Płodność.pl.

UWAGA! 16 czerwca w Boże Ciało dr Piątkowski nie prowadzi chatu. 

Lek. med. Kajetan Piątkowski –  jest absolwentem wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył szkolenie specjalizacyjne i pracował na oddziale położniczo – ginekologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie. Obecnie pracuje na oddziale położniczo – neonatologicznym szpitala Swissmed w Gdańsku oraz w klinice InviMed w Gdyni. Udziela porad w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, udziela porad antykoncepcyjnych. Jego głównym obszarem zainteresowań zawodowych jest położnictwo – opieka nad kobietą ciężarną, planowanie ciąży i niepłodność.
Cały czas rozwija się zawodowo, aktywnie uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach specjalistycznych. Swoją pracę traktuje jak misję. Angażuje się w każdą terapię z jednakową empatią i uważnością, przez co zyskuje zaufanie i sympatię swoich pacjentek.

POLECAMY TAKŻE:

„Obudź w sobie życie” bezpłatne warsztaty stacjonarne w Katowicach – 28.05.2022r.

 


Redaktorka i korektorka językowa. Pisze od kiedy pamięta, a w międzyczasie zajmuje się tropieniem zagubionych przecinków i poprawianiem błędów ortograficznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *