Zadaj mi pytanie - chat z lekarzem InviMed

Chat z lekarzem „Zadaj mi pytanie…” – bezpłatna pomoc dla kobiet starających się o ciążę

lek. med. Magdalena Czekańska-Rawska, InviMed Warszawa

Chat z lekarzem „Zadaj mi pytanie” to forma darmowej rozmowy online, umożliwiająca zadanie pytania lekarzowi z Kliniki leczenia niepłodności InviMed. Porozmawiaj ze znakomitymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności. Rozmowa jest całkowicie darmowa!

W ramach działań Fundacji PoMOC dla Płodności nieustannie powołujemy do życia nowe projekty, które mają pomóc Wam w staraniach o ciążę. Chat jest kolejną – obok warsztatów Obudź w sobie życie, webinarów ze specjalistami na kanale PłodnośćPL TV na You Tube i podcastu „Porozmawiajmy o płodności” – inicjatywą wspierającą osoby starające się o dziecko.

Chat

Projekt Chat „Zadaj mi pytanie…” organizowany jest z merytorycznym wsparciem Kliniki leczenia niepłodności InviMed. Ginekolog położnik lek. med. Magdalena Czekańska-Rawska przez całą godzinę dostępna jest dla naszych Czytelniczek w każdą środę września.

Kiedy i gdzie?

Chat uruchamiany jest w każdą środę września w godzinach 12-13. W tym czasie możesz zadać lekarzowi dowolne pytanie z obszaru leczenia niepłodności. Lekarz odpowie na nie w czasie rzeczywistym, co znacznie ułatwia doprecyzowanie tematu i przyśpiesza wymianę informacji.

Chat jest aktywny tylko w godzinach dyżurowania Specjalisty i tylko wtedy widoczne jest okienko chatu na stronie. Rozmowa odbywa się na serwisie www.plodnosc.pl. W prawym dolnym rogu na stronie głównej serwisu znajdziesz okienko chatu.  

W sierpniu zapraszamy na środowe LIVE CHAT z lek. med. Magdaleną Czekańską-Rawską. Bezpłatny chat będzie aktywny na naszej stronie www.plodnosc.pl w cztery środy: 7, 14, 21, 28 września, od godz. 12:00 do 13:00. Jeśli chcesz zadać pytanie specjaliście bez wychodzenia z domu, to masz ku temu super okazję. 

Zapraszamy do zadawania pytań.

Jak skorzystać?

Wejdź na www.plodnosc.pl w godzinach dyżurowania Specjalisty. W prawym dolnym rogu na stronie głównej znajdziesz niewielkie okienko chatu, kliknij je a rozwinie się większe okno, w którym będzie możliwość napisania swojego pytania.

Rozmowa z lekarzem jest całkowicie bezpłatna.

To niepowtarzalna szansa na zadanie trapiącego pytania o swój przypadek – bez kolejek, bez opłacania wizyty, bez umawiania się w klinice.

Informacji o chacie szukaj na naszym serwisie plodnosc.pl, profilu na Facebooku Niepłodni razem oraz profilu Płodność.pl.

 

lek. med. Magdalena Czekańska-Rawska,  specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Lekarz profesjonalnie i holistycznie podchodzący do pacjentek. W głównych obszarach jej zainteresowań znajduje się leczenie ginekologiczne – zarówno zachowawcze, jak i operacyjne – oraz medycyna rozrodu. Do swoich pacjentek zawsze podchodzi z empatią i troską. Szczególną opieką stara się otaczać pary zmagające się z problemem niepłodności. Zawsze dokłada wszelkich starań, by zwiększyć ich szanse na biologiczne rodzicielstwo.  

 

 


Redaktorka i korektorka językowa. Pisze od kiedy pamięta, a w międzyczasie zajmuje się tropieniem zagubionych przecinków i poprawianiem błędów ortograficznych
Komentarze: 1

Witam potrzebuję porady online ginekologicznej ktoś kogoś zna poleca?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.