Docenić położną – plebiscyt “Położna na medal 2018”

Zawód położnej przez wiele lat był niedoceniany. A przecież to własnie one niosą na swych barkach ogromną odpowiedzialność, jaką jest bezpieczne sprowadzenie na świat nowego człowieka. Położna to nie tylko wsparcie w pielęgnacji maluszka, ale także wysokie kompetencje medyczne i rozległa wiedza, która pozwala nieść pomoc kobietom w okresie ciąży i po porodzie. 

Kampania “Położna na medal” jest prowadzona od 2014 roku i ma na celu docenienie tego niezwykle ważnego zawodu. Profesji niełatwej, ale przynoszącej ogromną satysfakcję. W ramach projektu promowana jest wśród ciężarnych możliwość korzystania z bezpłatnych porad położnej – raz tygodniowo od 21. tygodnia ciąży i dwa razy od 32. tygodnia.

Elementem kampanii jest również plebiscyt na 3 najlepsze położne w kraju, a także najlepsze położne w poszczególnych województwach. 

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić kandydatkę, która prawdopodobnie jest jedyną położną wśród zgłoszonych pań, która pracuje w klinice leczenia niepłodności – mgr Alina Jedlińska z Centrum Medyczne Angelius Provita. Wsparcie i specjalistyczna pomoc, jaką zapewnia kobietom, które najbardziej na świecie pragną zostać matkami, jest nieocenione. To, co możemy zrobić dzisiaj, to podziękować Pani Alinie Jedlińskiej w sposób symboliczny, oddając na nią głos w plebiscycie. 

 

Plebiscyt Położna na medal 2018 – ostatni miesiąc głosowania.

Głosowanie trwa do: 31 grudnia 2018 r.

Kandydatka z Centrum Medyczne Angelius Provita: mgr Alina Jedlińska

Instrukcja głosowania poniżej: 

Zachęcamy do oddania na nią głosu.
Aby oddać głos należy wykonać następujące kroki:
👉kliknąć w link: https://poloznanamedal2018.pl/profil/50-alina-jedlinska
👉wpisać swój numer telefonu📱oraz adres e-mail 📧
👉udowodnić że nie jesteś robotem oraz ✔️ potwierdzić znajomość regulaminu🙂
👉kliknąć głosuje🙂
👉kliknąć w link aktywujący głos, który otrzymacie Państwo sms-em 📲

UWAGA: Każda osoba może oddać tylko jeden głos – liczony jako głos z jednego numeru telefonu i maila
UDZIAŁ W GŁOSOWANIU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY 🙂🙂🙂

 

POLECAMY TAKŻE

https://plodnosc.pl/jak-przygotowac-sie-do-ciazy-badania-dieta-konsultacje-lekarskie-odpowiada-dr-emilia-tupacz-mosakowska/

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *