Dodajemy mocy - spotkanie dla niepłodnych w InviMed

Dodajemy mocy – spotkanie dla tych, którzy marzą o ciąży

Dodajemy Mocy w sobotę 1 grudnia 2018 roku w InviMed Gdynia! Zgłoś się na bezpłatne warsztaty już teraz. Liczba miejsc ograniczona. Gwarantujemy mocną dawkę wiedzy, miłą atmosferę i zdrowy poczęstunek.

Wiemy, że jesteście silni i jesteśmy z Was dumni. Wiemy też, że radzenie sobie z chorobą jest trudne. Dlatego chcemy dodać mocy wszystkim parom, które starają się o dziecko. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Dodajemy Mocy” w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia.

Czeka na Ciebie mocna ekipa ekspertów

Podczas warsztatów w InviMed Gdynia otrzymasz dużą dawkę wiedzy, ale zdobędziesz też szereg praktycznych umiejętności, które pomogą w leczeniu niepłodności. Wiele z nich przyda Ci się także w codziennym życiu, bez względu na to, jak dalej potoczy się Twoja historia.

Na warsztatach mocy dodadzą:

Małgorzata Kaczkan – dietetyczka i specjalistka ds. żywienia – zdradzi triki na to, jak wskoczyć na wyższe obroty dzięki diecie. Pokaże, jak zrobić smaczny posiłek ze zdrowych produktów.

Karolina Kryczka – fizjoterapeutka – włączy szybki „reset” dla ciała i umysłu. Podpowie, którym mięśniem ruszyć, by się odprężyć, i udowodni, że relaks dla ciała to zdrowie dla ducha. Podpowie, co i jak ucisnąć, by wyrwać się z uścisków stresu. Zdradzi tajniki refleksologii i akupresury.

Agnieszka Górtowska – dyrektor zarządzająca oraz Patrycja Łupińska – koordynatorka recepcji – podpowiedzą, kto może skorzystać z dofinansowania procedur przez samorządy. Odpowiedzą na pytania o warunki kwalifikacji do programów Urzędu Miasta Gdynia i Urzędu Miasta Słupsk.

Dodamy mocy i jeszcze więcej

Doskonale wiemy, że wiedza, umiejętności i pozytywna energia dają dużo mocy. Jednak na naszych warsztatach, oprócz mocy, uczestniczki i uczestnicy warsztatów otrzymają:

  • kupon na darmową pierwszą wizytę,
  • voucher na 30% zniżki na badania do każdej procedury (IUI, IVF),
  • voucher na 3 darmowe wizyty u dietetyka i 3 zabiegi akupresury do wykorzystania w trakcie leczenia IUI, IVF.

Źródło mocy w leczeniu niepłodności

W Gdyni źródło mocy tętni w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed przy ulicy 10 Lutego 16 (II piętro, pion B), i właśnie tam spotkamy się na warsztatach „Dodajemy Mocy”. Kiedy? W sobotę 1 grudnia 2018 roku, w godzinach 11-13. Więcej informacji o klinice znajdziesz tutaj: InviMed Gdynia.

Zgłoś się już dzisiaj!

Liczba miejsc jest ograniczona. Z dodatkowej mocy może skorzystać maksymalnie 20 osób, dlatego nie czekajcie – dzwońcie i piszcie. Zapraszamy! Zgłoszenia będziemy potwierdzać. Jeśli nie będziesz mogła/mógł przyjść, daj nam znać przynajmniej dzień wcześniej. Dzięki temu z Twojego miejsca będzie mogła skorzystać osoba z listy oczekujących.

Zgłoszenia:

  • telefoniczne pod numerem: 500 900 888,
  • przez formularz kontaktowy,
  • mailowo: recepcja.gdynia@invimed.pl lub invimed@invimed.pl,
  • w recepcji InviMed Gdynia.

 

 

ZAPRASZAMY TAKŻE DO KATOWIC: Wyjątkowe spotkanie dla kobiet starających się o dziecko OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE

Obudź w sobie życie! Spotkanie, które zmienia życie niepłodnych kobiet. Ruszyły zapisy!

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *