Dodajemy mocy - spotkanie dla niepłodnych w InviMed

Dodajemy mocy – spotkanie dla tych, którzy marzą o ciąży

Dodajemy Mocy w sobotę 1 grudnia 2018 roku w InviMed Gdynia! Zgłoś się na bezpłatne warsztaty już teraz. Liczba miejsc ograniczona. Gwarantujemy mocną dawkę wiedzy, miłą atmosferę i zdrowy poczęstunek.

Wiemy, że jesteście silni i jesteśmy z Was dumni. Wiemy też, że radzenie sobie z chorobą jest trudne. Dlatego chcemy dodać mocy wszystkim parom, które starają się o dziecko. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Dodajemy Mocy” w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia.

Czeka na Ciebie mocna ekipa ekspertów

Podczas warsztatów w InviMed Gdynia otrzymasz dużą dawkę wiedzy, ale zdobędziesz też szereg praktycznych umiejętności, które pomogą w leczeniu niepłodności. Wiele z nich przyda Ci się także w codziennym życiu, bez względu na to, jak dalej potoczy się Twoja historia.

Na warsztatach mocy dodadzą:

Małgorzata Kaczkan – dietetyczka i specjalistka ds. żywienia – zdradzi triki na to, jak wskoczyć na wyższe obroty dzięki diecie. Pokaże, jak zrobić smaczny posiłek ze zdrowych produktów.

Karolina Kryczka – fizjoterapeutka – włączy szybki „reset” dla ciała i umysłu. Podpowie, którym mięśniem ruszyć, by się odprężyć, i udowodni, że relaks dla ciała to zdrowie dla ducha. Podpowie, co i jak ucisnąć, by wyrwać się z uścisków stresu. Zdradzi tajniki refleksologii i akupresury.

Agnieszka Górtowska – dyrektor zarządzająca oraz Patrycja Łupińska – koordynatorka recepcji – podpowiedzą, kto może skorzystać z dofinansowania procedur przez samorządy. Odpowiedzą na pytania o warunki kwalifikacji do programów Urzędu Miasta Gdynia i Urzędu Miasta Słupsk.

Dodamy mocy i jeszcze więcej

Doskonale wiemy, że wiedza, umiejętności i pozytywna energia dają dużo mocy. Jednak na naszych warsztatach, oprócz mocy, uczestniczki i uczestnicy warsztatów otrzymają:

  • kupon na darmową pierwszą wizytę,
  • voucher na 30% zniżki na badania do każdej procedury (IUI, IVF),
  • voucher na 3 darmowe wizyty u dietetyka i 3 zabiegi akupresury do wykorzystania w trakcie leczenia IUI, IVF.

Źródło mocy w leczeniu niepłodności

W Gdyni źródło mocy tętni w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed przy ulicy 10 Lutego 16 (II piętro, pion B), i właśnie tam spotkamy się na warsztatach „Dodajemy Mocy”. Kiedy? W sobotę 1 grudnia 2018 roku, w godzinach 11-13. Więcej informacji o klinice znajdziesz tutaj: InviMed Gdynia.

Zgłoś się już dzisiaj!

Liczba miejsc jest ograniczona. Z dodatkowej mocy może skorzystać maksymalnie 20 osób, dlatego nie czekajcie – dzwońcie i piszcie. Zapraszamy! Zgłoszenia będziemy potwierdzać. Jeśli nie będziesz mogła/mógł przyjść, daj nam znać przynajmniej dzień wcześniej. Dzięki temu z Twojego miejsca będzie mogła skorzystać osoba z listy oczekujących.

Zgłoszenia:

  • telefoniczne pod numerem: 500 900 888,
  • przez formularz kontaktowy,
  • mailowo: recepcja.gdynia@invimed.pl lub invimed@invimed.pl,
  • w recepcji InviMed Gdynia.

 

 

ZAPRASZAMY TAKŻE DO KATOWIC: Wyjątkowe spotkanie dla kobiet starających się o dziecko OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE

Obudź w sobie życie! Spotkanie, które zmienia życie niepłodnych kobiet. Ruszyły zapisy!

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *