II edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” – zapisz się i dołącz do nas!

Po wielkim pozytywnym odzewie, jaki dostaliśmy od Was po I edycji konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”, a także licznych sygnałach o zapotrzebowaniu na taką właśnie wiedzę dotyczącą niepłodności i jej leczenia, nie mogło być inaczej – 28 października organizujemy II edycję wydarzenia. Już dziś zarezerwuj sobie ten dzień w kalendarzu i bądź z nami 28 października w Warszawie!

Eksperci o niepłodności

Ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, embriolodzy, psycholodzy, seksuolodzy, dietetycy i wielu innych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu w jednym miejscu – 28 października 2023 r. w Warszawie na II edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”.

Wierzymy, że niepłodność można skutecznie wyleczyć, ale do diagnostyki i leczenia należy podejść holistycznie, z szeroko otwartą głową, bazując na specjalistycznej i najnowszej wiedzy. Dlatego na konferencję zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin, stowarzyszenia i kliniki, które są w stanie dostarczyć uczestnikom najbardziej aktualne i eksperckie spojrzenie na temat leczenia niepłodności.

Podczas II edycji konferencji medycznej “Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania takich ekspertów leczenia niepłodności jak: 

 Swoje prelekcje będą mieli także eksperci z dziedzin wspierających płodność:

 

 

WIĘCEJ O KONFERENCJI

Dla kogo?

Konferencja została zorganizowana z myślą o osobach starających się o dziecko – bez względu, czy te starania dopiero się rozpoczęły, czy są długotrwałe. Każda osoba, niezależnie od etapu starań, wyniesie z tego dnia wiele trudnej do zdobycia z innych źródeł wiedzy. Kontakt z najlepszymi specjalistami z kraju i możliwość wysłuchania ich wykładów oraz bezpośredniej z nimi rozmowy to nadrzędna wartość konferencji.

Zapraszamy również kobiety niekoniecznie planujące w tym momencie potomstwo, ale zmagające się z endometriozą, hashimoto, PCOS czy insulinoopornością. Specjaliści zaproszeni na konferencję będą poruszać tematy z tego zakresu w kontekście bardziej ogólnym niż wyłącznie starania o ciążę.

Podczas konferencji wiele pożytecznych informacji mogą zdobyć również studenci kierunków medycznych oraz lekarze i inni specjaliści, którzy w swojej praktyce zawodowej poruszają temat niepłodności.

Kiedy i gdzie?

28 października 2023 roku

Arche Hotel Krakowska

Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Rejestracja Uczestników odbywa się

w godzinach 8:30-9:30

Jak dojechać?
Komunikacja miejska i pociąg

Tramwajem: Linie nr 7, nr 9 oraz nr 15 zapewniają połączenie z centrum miasta, dzielnicą Praga Południe i Praga Północ oraz dojeżdżają do południowej granicy Warszawy. Przystanek tramwajowy znajduje się w sąsiedztwie obiektu.

Autobusem: Na skrzyżowaniu, przy którym znajduje się hotel, rozmieszczone są przystanki linii autobusowych 141, 328, 401, oraz dla linii nocnych N38, N88.

Pociąg: Stacja Warszawa Rakowiec

Wstęp na konferencję

Udział w konferencji wymaga rejestracji i wykupienia biletu.

CENA:

Standardowa cena biletu to: 155 zł, ale właśnie trwa PROMOCJA URODZINOWA!

BILET URODZINOWY – obniża cenę biletu dla jednej osoby o 50%.
Zamiast ceny regularnej 155 zł, płacisz jedynie 77,50 zł.

BILET DLA 2 OSÓB – kupując dwa bilety, płacisz 90 zł za całość, co daje jedynie 45 zł
za jeden bilet; możesz zabrać ze sobą męża, partnera, przyjaciółkę, kolegę, mamę lub inną osobę.

BILET DLA STUDENTA: 53 ZŁ

Jak się zapisać?

Wejdź na stronę https://konferencja.plodnosc.pl/II-Edycja-Ogolnopolskiej-Konferencji-Plodnosc-Strefa-Specjalistycznej-Wiedzy i przejdź do formularza zapisu. Uzupełnij go, opłać uczestnictwo, a bilety wstępu otrzymasz w wiadomości na wskazany adres mailowy.

O organizatorze

Fundacja PoMOC dla Płodności to kolejny projekt Sylwii Bentkowskiej mający na celu wsparcie niepłodnych par. Z nieustannie zadawanego pytania „Co jeszcze możemy zrobić?” zrodził się pomysł na założenie Fundacji, która będzie uzupełniała pozostałe nasze inicjatywy: serwis www.plodnosc.pl, warsztaty dla osób starających się o dziecko „Obudź w sobie życie”, kanał na You Tube „PłodnośćPL TV”. Celem Fundacji PoMOC dla Płodności jest poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań, które pozwolą jak najpełniej pomagać osobom niepłodnym.
Poznaj nas lepiej: Fundacja PoMOC dla Płodności.

Jak to się zaczęło?

I edycja konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” odbyła się 5 listopada 2022 r w Warszawie. 246 Uczestników, 70 Partnerów merytorycznych, 20 Prelegentów-Specjalistów i nieskończona ilość pozytywnych wrażeń – tak pokrótce można podsumować to wydarzenie. Odzew był tak duży, że nie wyobrażalnym było, aby nie zorganizować kolejnej edycji. Oto, jakie opinie zaczęły spływać do nas po ubiegłorocznej konferencji:

 

Zobacz film z Konferencji: 

 

 

Od wielu miesięcy pracujemy nad tym, aby II edycja konferencji przyniosła uczestnikom jeszcze więcej wartościowej wiedzy, a poznanie kilkudziesięciu lekarzy medycyny rozrodu w jednym miejscu umożliwiło obranie jak najskuteczniejszej drogi leczenia. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki zaproszonym specjalistom, stowarzyszeniom, fundacjom i klinikom tak właśnie się stanie, a konferencja stanie się miejscem wymiany doświadczeń między uczestnikami.

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *