Jesteś w ciąży - musisz mieć tę książkę

Ja, ciąża i cała reszta… Kobiety w ciąży oszalały na punkcie tej polskiej książki

Spodziewasz się dziecka? A może szukasz prezentu dla kogoś, kto jest w ciąży? Oto wyjątkowy notatnik na 9 wyjątkowych miesięcy w życiu kobiety. 

Jaka jest pierwsza myśl kobiety, kiedy odkrywa, że jest w ciąży? Jakimi słowami dzieli się tą nowiną z przyszłym tatą? Jakie ciążowe zachcianki ją dopadają? Jak wyobraża sobie wygląd swojego dziecka? Co robi, o czym śni i marzy, czyich rad najchętniej słucha? Co dodaje jej skrzydeł, a co je podcina? Warto łapać te chwile i je spisywać. Dobrym miejscem na takie zapiski będzie kreatywny notatnik „Ja, ciąża i cała reszta”.

Ciąża: Stan błogosławiony czy stan z piekła rodem?

Ciąża – stan wyjątkowy. Dosłownie i w przenośni. Bo choć mówi się o niej stan błogosławiony, daleko jej do błogiego stanu nieważkości. 9 miesięcy rozmaitych, często skrajnych emocji, zachcianek, śmiechu, ale i łez.

 

To niezapomniane chwile, które niestety z czasem gdzieś ulatują. A potem pytanie córki: mamo, a co jadłaś, gdy byłam w twoim brzuchu albo czy tato się ucieszył, że będzie miał dzidziusia? Warto uwiecznić ten nieporównywalny z niczym innym stan nie tylko na zdjęciu. „Ja, ciąża i cała reszta” to kreatywny pamiętnik, który powinna mieć przy sobie każda przyszła mama.

 

Na pomysł stworzenia takiej książki wpadły – nie kto inny – jak matki: Izabela Lenkiewicz i Marta Drelich, a cudnymi rysunkami wypełniła ją Karolina Ptasznik. Kobiety w ciąży są zachwycone notatnikiem.

Autorki na podstawie własnych doświadczeń zebrały tematy absorbujące kobiety w ciąży i wybrały momenty, które warto uwiecznić. W książce znalazły się przydatne informacje o tym, co dzieje się z kobiecym ciałem w każdym trymestrze ciąży, w jakim tempie rośnie dziecko, czego potrzebują przyszłe mamy i o czym myślą.

Łap chwile na wieczną pamiątkę

Książka nie stroni od tematów tabu, teksty i ilustracje emanują inteligentnym humorem i odczarowują ciążowe zabobony oraz pozwalają spojrzeć na ten czas z dystansem. Kreatywny notatnik to zarówno przyjemna zabawa z zestawem kredek w ręku, jak również źródło wiedzy, a przede wszystkim pomysł na to, aby zachować w pamięci jak najwięcej z tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy.

Po latach książka przywoła najcenniejsze wspomnienia z czasu oczekiwania na malucha, a kiedy przyjdzie odpowiedni moment – okaże się najpiękniejszym prezentem właśnie dla tego ukochanego dziecka.

Książkę można zamówić TUTAJ (dostaniesz ją pięknie ręcznie zapakowaną przez autorki, idealną od razu na prezent).


PRZECZYTAJ TAKŻE:

Nikt mi nie powiedział, że… 18 ukrytych prawd o ciąży, porodzie i macierzyństwie

Nikt mi nie powiedział, że… 18 ukrytych prawd o ciąży, porodzie i macierzyństwie

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *