Klinika leczenia niepłodności ReproGenesis w Brnie

Umów wizytę

Umów się
Ocena: 4.32/5 (4)
Adres:
Hlinky 144, 603 00, Brno-Pisárky
Telefon:
+420 530 338 338

Opis kliniki

ReproGenesis – klinika leczenia niepłodności w Brnie (Czechy). W ośrodku mogą leczyć się pary, które mają trudności z zajściem w ciążę. Specjaliści przeprowadzają szczegółową diagnostykę i stosują najnowocześniejsze metody leczenia niepłodności. ReproGenesis Brno należy do czołówki europejskich klinik leczenia niepłodności.

Klinika medycyny reprodukcyjnej w Brnie oferuje kompleksowe zabiegi leczenia niepłodności, z wykorzystaniem wszystkich metod wspomagania rozrodu, które są standardem w najlepszych klinikach leczenia niepłodności. W klinice funkcjonuje również zaawansowany program dawstwa komórek jajowych, nasienia i zarodków, który jest obustronnie anonimowy.

 

Czeska klinika leczenia niepłodności w Brnie wyróżnia się:

  • najnowocześniejszym sprzętem technicznym,
  • zespołem wybitnych ekspertów, którzy zdobywają doświadczenie w Czechach i za granicą,
  • stosowaniem w praktyce osiągnięć współczesnej medycyny,
  • skutecznością na poziomie 68%,
  • indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,
  • zaufaniem, empatią i zrozumieniem.

 

 

Pary z Polski, które chcą podjąć leczenie niepłodności w Czechach są objęte opieką koordynatora podczas całej terapii. Pomaga on w kwestiach podróży, zakwaterowania, orientacji w mieście oraz w każdym innym temacie istotnym dla pacjenta.

Spełniamy marzenia par z całego świata o posiadaniu pełnej rodziny.

Więcej dowiesz się na: https://www.reprogenesis.pl/

ANKIETA O KLINICE

powyżej miesiąca 15-30 dni do 14 dni

WYNIKI ANKIETY

5 gwiazdek 75%
4 gwiazdki 0%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 25%
1 gwiazdka 0%
Tak 50%
Nie wiem 50%
Nie 0%
Tak 50%
Nie wiem 50%
Nie 0%
Tak 0%
Nie wiem 100%
Nie 0%
do 14 dni 50%
15-30 dni 25%
powyżej miesiąca 25%
Tak 75%
Nie wiem 25%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 75%
Nie wiem 25%
Nie 0%
Tak 75%
Nie wiem 25%
Nie 0%
Tak 75%
Nie wiem 25%
Nie 0%
Tak 50%
Nie wiem 50%
Nie 0%
cztery lata i dłużej 50%
trzy lata 0%
dwa lata 0%
rok 0%
mniej niż rok 50%
piąta lub więcej 0%
czwarta 0%
trzecia 25%
druga 50%
pierwsza 25%
Opinie: 4

Jestem bardzo zadowolona, właśnie urodziło mi się dzieciątko długo wyczekiwane, kontakt z kliniką poprzez p. Monikę cudowny, przyjemna atmosfera i personel.

Z calego serca polecam klinike,bardzo dobra i mila obsluga po dlugich latach staran i probach w kilku klinikach ReproGenesis pomogl nam w osagnieciu szczescia ktore jest juz na swiecie.Jezeli ktos szuka pomocy z calego serca polecam klinike i bardzo mily kontakt z pania Monika

Jeśli chodzi o klinikę uważam że standardy postępowania w klinice Reprogenesis Brno są na bardzo wysokim poziomie. Personel miły, uprzejmy, uśmiechnięty, profesjonalny, rzetelny. Spotkania w klinice z gwarancją dyskretności. Pełny profesjonalizm. Klinika ta jest 4 kliniką którą odwiedziłam w walce o dziecko i właśnie to w tej klinice spełniło się długo oczekiwane szczęście z komórką dawczyni. Kontakt z Kliniką rewelacyjny dzięki wspaniałej osobie jaką jest Pani Monika Matlochowa- miła, wesoła, rzetelna, profesjonalna, zawsze szybka i pełna odpowiedź na meile z planami czy jakimikolwiek pytaniami, to dzięki tej osobie wszystko przebiegało spokojnie i bez stresu. Nie wspominając już o kontakcie po samej procedurze- REWELACJA!!!! BARSZO ALE TO BARDZO DZIEKUJĘ!!!!

Po wielu nieudanych IVF Reprogenesis Brno to była nasz ostatnia szansa. Pierwsze IVF zakończyło się sukcesem. Przed nami jeszcze 7 m-cy oczekiwania na dziecko. W klinice był bardzo dobry kontakt z personelem. Wspaniała koordynator Pani Monika dzięki której cały proces nie był stresujący. Bardzo szybko odpisywała na e-maile rozwiewając wszelkie wątpliwości. Dziękujemy

Twoja opinia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *