Klinika leczenia niepłodności ReproGenesis w Brnie

Umów wizytę

Umów się
Ocena: 4.41/5 (6)
Adres:
Hlinky 144, 603 00, Brno-Pisárky
Telefon:
+420 530 338 338

Opis kliniki

ReproGenesis – klinika leczenia niepłodności w Brnie (Czechy). W ośrodku mogą leczyć się pary, które mają trudności z zajściem w ciążę. Specjaliści przeprowadzają szczegółową diagnostykę i stosują najnowocześniejsze metody leczenia niepłodności. ReproGenesis Brno należy do czołówki europejskich klinik leczenia niepłodności.

Klinika medycyny reprodukcyjnej w Brnie oferuje kompleksowe zabiegi leczenia niepłodności, z wykorzystaniem wszystkich metod wspomagania rozrodu, które są standardem w najlepszych klinikach leczenia niepłodności. W klinice funkcjonuje również zaawansowany program dawstwa komórek jajowych, nasienia i zarodków, który jest obustronnie anonimowy.

 

Czeska klinika leczenia niepłodności w Brnie wyróżnia się:

  • najnowocześniejszym sprzętem technicznym,
  • zespołem wybitnych ekspertów, którzy zdobywają doświadczenie w Czechach i za granicą,
  • stosowaniem w praktyce osiągnięć współczesnej medycyny,
  • skutecznością na poziomie 68%,
  • indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,
  • zaufaniem, empatią i zrozumieniem.

 

 

Pary z Polski, które chcą podjąć leczenie niepłodności w Czechach są objęte opieką koordynatora podczas całej terapii. Pomaga on w kwestiach podróży, zakwaterowania, orientacji w mieście oraz w każdym innym temacie istotnym dla pacjenta.

Spełniamy marzenia par z całego świata o posiadaniu pełnej rodziny.

Więcej dowiesz się na: https://www.reprogenesis.pl/

ANKIETA O KLINICE

powyżej miesiąca 15-30 dni do 14 dni

WYNIKI ANKIETY

5 gwiazdek 83%
4 gwiazdki 0%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 17%
1 gwiazdka 0%
Tak 33%
Nie wiem 67%
Nie 0%
Tak 33%
Nie wiem 67%
Nie 0%
Tak 0%
Nie wiem 100%
Nie 0%
do 14 dni 50%
15-30 dni 33%
powyżej miesiąca 17%
Tak 67%
Nie wiem 33%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 100%
Nie wiem 0%
Nie 0%
Tak 50%
Nie wiem 50%
Nie 0%
Tak 67%
Nie wiem 17%
Nie 17%
Tak 83%
Nie wiem 17%
Nie 0%
Tak 50%
Nie wiem 33%
Nie 17%
cztery lata i dłużej 50%
trzy lata 0%
dwa lata 0%
rok 0%
mniej niż rok 50%
piąta lub więcej 0%
czwarta 0%
trzecia 33%
druga 50%
pierwsza 17%
Opinie: 5

Serdeczne podziekowania dla całego personelu kliniki za profesjonalną opiekę podczas całej procedury zapłodnienia in vitro. Szczególnie Pani Monice za pomoc w każdej kwesti. Serdeczne podejście do pacjenta spowodowało, że zabieg nie był niczym strasznym. Warto przejść całą tą drogę, przeciwności losu, wszystkie badania aby usłyszeć bicie serca swojego dziecka.

Jestem bardzo zadowolona, właśnie urodziło mi się dzieciątko długo wyczekiwane, kontakt z kliniką poprzez p. Monikę cudowny, przyjemna atmosfera i personel.

Z calego serca polecam klinike,bardzo dobra i mila obsluga po dlugich latach staran i probach w kilku klinikach ReproGenesis pomogl nam w osagnieciu szczescia ktore jest juz na swiecie.Jezeli ktos szuka pomocy z calego serca polecam klinike i bardzo mily kontakt z pania Monika

Jeśli chodzi o klinikę uważam że standardy postępowania w klinice Reprogenesis Brno są na bardzo wysokim poziomie. Personel miły, uprzejmy, uśmiechnięty, profesjonalny, rzetelny. Spotkania w klinice z gwarancją dyskretności. Pełny profesjonalizm. Klinika ta jest 4 kliniką którą odwiedziłam w walce o dziecko i właśnie to w tej klinice spełniło się długo oczekiwane szczęście z komórką dawczyni. Kontakt z Kliniką rewelacyjny dzięki wspaniałej osobie jaką jest Pani Monika Matlochowa- miła, wesoła, rzetelna, profesjonalna, zawsze szybka i pełna odpowiedź na meile z planami czy jakimikolwiek pytaniami, to dzięki tej osobie wszystko przebiegało spokojnie i bez stresu. Nie wspominając już o kontakcie po samej procedurze- REWELACJA!!!! BARSZO ALE TO BARDZO DZIEKUJĘ!!!!

Po wielu nieudanych IVF Reprogenesis Brno to była nasz ostatnia szansa. Pierwsze IVF zakończyło się sukcesem. Przed nami jeszcze 7 m-cy oczekiwania na dziecko. W klinice był bardzo dobry kontakt z personelem. Wspaniała koordynator Pani Monika dzięki której cały proces nie był stresujący. Bardzo szybko odpisywała na e-maile rozwiewając wszelkie wątpliwości. Dziękujemy

Twoja opinia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *