DR N. MED. ANNA HORBACZEWSKA

Ocena: 5/5 (1)
Specjalizacja:
Województwo:

Informacje o lekarzu

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów odbyła liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych, Karolinska Institutet w Szwecji czy Medizinische Universitaet Wien w Austrii.

 

Aktualnie odbywa specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzi zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

W 2021 r. obroniła pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”.

Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych, kontynuując pracę naukową. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i kongresach. Jest autorką i współautorką licznych publikacji, zarówno w piśmiennictwie medycznym, jak i popularnonaukowym.

 

Zawodowo poświęca się głównie diagnostyce i leczeniu niepłodności. Z każdą Parą tworzy wspólny, indywidualny plan działania, pozwalający osiągnąć upragniony cel.

Dba, aby w gabinecie Pacjenci czuli się komfortowo, a ich wszelkie pytania nie pozostawały bez odpowiedzi. Swoją pracę wykonuje z pasją i dużym zaangażowaniem.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinię5/5

vanessaolesz@gmail.com


Rodzę nikogo niema w domu