DR N. MED. MIROSŁAW SZLACHCIC

Umów konsultację

Umów się
Ocena: 5/5 (1)
Specjalizacja: ,

Informacje o lekarzu

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na krakowskiej Akademii Medycznej ukończył z wyróżnieniem w 1982 roku, a następnie kontynuował naukę w North Western University w Stanach Zjednoczonych. W 1991 roku na Akademii Medycznej w Krakowie zdobył tytuł doktora nauk medycznych, broniąc dysertację doktorską z zakresu endokrynologii rozrodu. W 1995 roku założył Klinikę Medistica Osteomed, a następnie kolejne kliniki z grupy Medistica.

Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (American Society for Reproductive Medicine) oraz członkiem Towarzystwa Europejskiego Rozrodu Człowieka i Embriologii (European Society of Human Reproduction and Emmbrology).

Specjalizuje się w leczeniu niepłodności, endokrynologii oraz ginekologii estetycznej.

 


STREFA TELEMED — UMÓW BEZPŁATNĄ WIZYTĘ ONLINE

Strefa TeleMed to nowa usługa powstała w ramach działania Fundacji PoMOC dla Płodności w celu wspierania osób starających się o dziecko. W ramach Strefy TeleMed dla naszych Czytelniczek dostępne są zupełnie bezpłatne 15-minutowe rozmowy z lekarzami.

W styczniu i lutym w Strefie TeleMed dr n. med. Mirosław Szlachcic dostępny jest w poniższych terminach:

Dostępne terminy to: 29 marca 2022 r. 
Godzina: 11:00-12:00. W tym czasie możliwe jest przyjęcie 4 Pacjentek, każda rozmowa po 15 min: zapisy na godzinę 11:00, 11:15, 11:30, 14:45.

UWAGA! Zapisy są ograniczone tylko i wyłącznie do województwa małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i świętokrzyskiego. Prosimy o niezapisywanie się Pacjentek z innych lokalizacji – dla tej grupy Kobiet uruchomione zostaną spotkania z innymi lekarzami. Dziękujemy za zrozumienie. 

Jak wygląda rozmowa?

  • Spotkanie z lekarzem odbywa się poprzez platformę ZOOM. Jest to spotkanie bezpieczne, w którym uczestniczy wyłącznie Lekarz i Pacjentka.
  • Rozmowa trwa 15 minut.
  • Podczas rezerwacji terminu Pacjentka zobowiązana jest do opisania swojego problemu w formularzu. Dzięki temu 15 min rozmowy upłynie bardziej efektywnie a lekarz będzie mógł przygotować się wcześniej i udzielić precyzyjnej porady.

UWAGA! Jednej Pacjentce przysługuje 1 bezpłatna rozmowa w miesiącu.

Wypełnij formularz, opisz swój problem i zarezerwuj termin. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie rezerwacji. Na 2 godziny przed spotkaniem przyjdzie do Ciebie na skrzynkę mailową link do pokoju w platformie ZOOM wraz z instrukcją logowania. W przypadku braku linka sprawdź folder spam lub inny (np. folder “oferty” w skrzynce gmail) a jeśli nadal nie masz danych logowania skontaktuj się z nami na e-mail: fundacja@pomocdlaplodnosc.pl

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o lekarzu

Dodaj opinię5/5

Bea


Rozmowa z Doktorem przebiegła miło . Dostałam odpowiedz na nurtujące mnie pytanie . Dziękuje i Pozdrawiam