Lek. med. Krzysztof Mirocki

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Adres: 
ul. L. Wyczółkowskiego 14/6 30-118 Kraków
Telefon: 
+48 12 442 01 68
Województwo:

Informacje o lekarzu

Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości, Kierownik zespołu lekarskiego Krakovi. Posiada 25-letnie doświadczenie lekarskie, a od ponad 15 zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ.

Przez 11 lat pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie na Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży, gdzie zdobył wszechstronne doświadczenie ginekologiczne i położnicze. Kolejne ponad 15 lat w CM Macierzyństwo – najstarszym ośrodku leczenia niepłodności w Krakowie, będąc większość czasu jego kierownikiem medycznym. Obecnie jest kierownikiem personelu lekarskiego w KrakOVI. Współuczestniczy w rozwoju pionierskich na skalę światową technik aktywacji jajników (IVA).


STREFA TELEMED – UMÓW BEZPŁATNĄ WIZYTĘ ONLINE

Strefa TeleMed to nowa usługa powstała w ramach działania Fundacji PoMOC dla Płodności w celu wspierania osób starających się o dziecko. W ramach Strefy TeleMed dla naszych Czytelniczek dostępne są zupełnie bezpłatne 20-minutowe rozmowy z lekarzami.

W październiku i listopadzie w ramach Strefy Tele-Med dostępny jest:

Lek. med. Krzysztof Mirocki – Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości, Kierownik zespołu lekarskiego Krakovi.

Dostępne terminy to: 20, 27 październik oraz 3 i 10 listopada w godz. 12-13. W każdy z tych terminów możliwe jest przyjęcie 3 Pacjentek. Jedna rozmowa trwa 20 min.

Jak wygląda rozmowa?

  • Spotkanie z lekarzem odbywa się poprzez platformę ZOOM. Jest to spotkanie bezpieczne, w którym uczestniczy wyłącznie Lekarz i Pacjentka.
  • Rozmowa trwa 20 minut.
  • Podczas rezerwacji terminu Pacjentka zobowiązana jest do opisania swojego problemu w formularzu. Dzięki temu 20 min rozmowy upłynie bardziej efektywnie a lekarz będzie mógł przygotować się wcześniej i udzielić precyzyjnej porady.

UWAGA! Jednej Pacjentce przysługuje 1 bezpłatna rozmowa w miesiącu.

Wypełnij formularz, opisz swój problem i zarezerwuj termin. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie rezerwacji. Na 2 godziny przed spotkaniem przyjdzie do Ciebie na skrzynkę mailową link do pokoju w platformie ZOOM wraz z instrukcją logowania. W przypadku braku linka sprawdź folder spam lub inny (np. folder “oferty” w skrzynce gmail) a jeśli nadal nie masz danych logowania skontaktuj się z nami na e-mail: fundacja@pomocdlaplodnosc.pl

 

 

 

 

 

Opinie o lekarzu

Brak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.