LEK. MED. TOMASZ DWORNIAK

Ocena: 5/5 (2)
Specjalizacja:
Województwo:

Informacje o lekarzu

Kierownik medyczny w InviMed, Specjalista ginekolog-położnik. Doktor Tomasz Dworniak ma ponad 20-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Z kliniką InviMed związany jest od 18 lat. To lekarz skupiony na celu, którym jest uzyskanie i utrzymanie ciąży. Doskonale wie, że w leczeniu niepłodności każdy miesiąc może być na wagę złota, zwłaszcza gdy realną szansę na dziecko dają już tylko techniki wspomaganego rozrodu. Zawsze stara się prowadzić indywidualną ścieżkę leczenia, bazującą na dogłębnej diagnostyce i wieloletnim doświadczeniu. To lekarz, który nieustannie poszerza swoją wiedzę. Jest zorientowany na rozwój i chęć niesienia jeszcze większej pomocy swoim pacjentom. Na przestrzeni lat zdobył wszechstronną wiedzę specjalistyczną, biorąc udział w licznych sympozjach krajowych i zagranicznych. Był także uczestnikiem wielu indywidualnych kursów i szkoleń w renomowanych ośrodkach europejskich.
Doktor Dworniak znany jest ze swojej skuteczności. Wiele par mu zaufało i dzięki temu mogą każdego dnia cieszyć się z bycia rodzicami.

 

Opinie o lekarzu

Dodaj opinię5/5

Julia


Starałam się o dziecko przez sześć lat. Szanse były niewielkie…Dzięki doktorowi Dworniakowi zaszłam w ciążę w pierwszej próbie in vitro. Moja córka wkrótce będzie obchodzić piąte urodziny. Polecam z całego serca.

5/5

Dorota


Dzień dobry panie doktorze mam problem z zajściem w ciążę czy są na to jakieś tabletki bo znajoma mi mówiła że ona brała tabletki na owulację