MGR MONIKA STARUCH

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Telefon: 
733330232
Województwo:

Informacje o lekarzu

Magister psychologii, po ukończeniu studiów podyplomowych w zakresie seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest także pierwszą osobą w Polsce, która zdobyła Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny (EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist).  Obecnie jest doktorantką i przygotowuje rozprawę doktorską: “Seksualność i regulacja emocjonalna u kobiet leczonych z powodu niepłodności oraz ich zmiany w czasie leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia”.

Seksuolog Monika Staruch na co dzień współtworzy Amici Clinic. Jest związana także z Kliniką Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka oraz Kliniką Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest ekspertką w Dzień Dobry TVN oraz programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Jej działalność koncentruje się przede wszystkim na psychologicznych przyczynach dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn. Ponadto współpracuje z parami, które leczą się z powodu niepłodności i są zakwalifikowane do zabiegu in vitro.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.