Artykuł sponsorowany

Lepszy seks i większa szansa na ciążę? To coś, co musisz sprawdzić

Lubrykanty – pomogą czy zaszkodzą parze starającej się o dziecko? Jeśli chcesz poprawić jakość seksu, a jednocześnie zależy ci na zajściu w ciążę, wybieraj tylko sprawdzone i polecane produkty. Jakie i czy mają uznanie ginekologów?

Niepłodność  to problem, który dotyczy coraz większej liczby par. Szacuje się, że w Polsce jest około 1,5 miliona par zmagających się z niepłodnością. Jej przyczyna nie zawsze jest znana. Eksperci wychodzą tym problemom naprzeciw, prezentując w swej ofercie całą gamę produktów, ułatwiających zajście w ciążę.

Ale czy wiesz, że zwykłe lubrykanty dostępne na rynku mogą utrudniać zapłodnienie? Ich formuła może uszkadzać plemniki, negatywnie wpływając na ich ruchliwość i żywotność oraz tworzyć dla nich barierę nie do pokonania.  

Godnym  polecenia preparatem dla par starających się o dziecko jest lubrykant Conceive Plus, który działa dwutorowo. Co to znaczy? Otóż jego zaletą jest to, że pełni on dwie bardzo istotne dla zapłodnienia funkcje.  

Poprawia śluz i nie zabija plemników

Conceive Plus™, jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH

Po pierwsze jest to preparat w unikalny sposób nawilżający pochwę, imitując śluz płodny kobiety. Po drugie – jego konsystencja i właściwości są doskonałe dla plemników, stanowi on dla nich swego rodzaju odżywkę. Dzięki niemu plemniki stają się bardziej ruchliwe i żywotniejsze. 

Większość preparatów  nawilżających dostępnych na rynku poprzez swój skład (nieoptymalne pH, dodatki do lubrykantów)  działa plemnikobójczo i tworzy bariery, które uniemożliwiają skuteczne  zapłodnienie, co zostało poparte wieloletnimi badaniami na całym świecie.

Conceive Plus jest unikalnym żelem intymnym, a swoje doskonałe działanie zawdzięcza badaniom naukowym nad składem, którego zadaniem jest wspieranie płodności. Badania nad konsystencją i właściwościami żelu (odpowiednich proporcji jonów wapnia i magnezu, odpowiedniego pH oraz osmolarności) przyczyniły się do skomponowania produktu, który idealnie naśladuje śluz płodny kobiety i zwiększa szanse na poczęcie.

Stosowanie żelu jest przyjemne, skuteczne i bezpieczne. Lubrykant Conceive Plus wspomaga zapłodnienie w naturalny sposób. 

Żel ten jest rekomendowany przez ginekologów na całym świecie, a pozytywne opinie par starających się o dziecko świadczą o skuteczności produktu.

 

 


Partnerem artykułu jest

 


Polecamy także:

Wibrator i planszówki – zaglądamy do sypialni par starających się o dziecko

 

 

Te dni to najlepszy czas na udany seks. Jesteś wtedy wyjątkowo piękna i płodna!

 

 

Seks podczas miesiączki. Okres to czas infekcji i większej szansy na ciążę?

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *