Obudź w sobie życie

„Obudź w sobie życie” bezpłatne warsztaty stacjonarne w Katowicach – 28.05.2022r.

Merytoryczne wsparcie Kliniki InviMed Katowice

Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko „Obudź w sobie życie” to niezwykłe wydarzenie, podczas którego spotkasz się z najlepszymi lekarzami leczącymi niepłodność z Kliniki InviMed i poznasz kilkadziesiąt kobiet w podobnej sytuacji jak Twoja. A to wszystko zupełnie za darmo! Zapisz się na bezpłatne warsztaty 28 maja 2022 r. w Katowicach.  

„Obudź w sobie życie” to spotkanie, które zmienia wszystko! Nasze Uczestniczki same przyznają, że poziom motywacji, siły walki i sprawczości szybuje w niebo po zaledwie jednym dniu z naszymi ekspertami.

ZAPISUJĘ SIĘ!

A to dlatego, że warsztaty zostały skrojone dokładnie pod Wasze potrzeby. Tak! Wiemy, co jest ważne dla kobiet, które starania o dziecko okupują ciężkimi chwilami, długotrwałym leczeniem i wieloma trudnymi emocjami. Pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów, Sylwia Bentkowska, sama wiele lat czekała na upragnionego syna! Dziś jej Szczęście chodzi już do szkoły, a Sylwia pragnie pomagać kobietom w podobnej sytuacji.

28 maja 2022 – co będzie się działo na warsztatach?

Warsztaty organizowane są z merytorycznym wsparciem Kliniki leczenia niepłodności InviMed. Spotykamy się o godzinie 10:00 w Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center. Rozpoczynamy panelem lekarskim, na którym wystąpią:

 

dr n. med. Patrycja Sodowskaspecjalista ginekolog-położnik, endokrynolog w Klinice leczenia niepłodności InviMed Katowice.

 

 


dr n. med. Anna Cygal
specjalista ginekolog-położnik, androlog w Klinice leczenia niepłodności InviMed.

 

 

mgr inż. Robert Szachoń – starszy embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice.

 

Specjaliści z Kliniki InviMed codziennie od wielu lat zajmują się leczeniem niepłodności. Uczestniczki będą mieć sposobność skorzystania z wiedzy Specjalistów, do których zazwyczaj są długie kolejki chętnych. Oferujemy bezpłatnie niepowtarzalną możliwość spotkania i porozmawiania ze świetnymi Specjalistami – możesz zadać pytanie dotyczące Twojego leczenia, zapytać o interesujące Cię aspekty niepłodności oraz wysłuchać wykładu ginekologów i embriologa.

Wiemy, że leczenie niepłodności to holistyczne działanie, które nie opiera się wyłącznie na wizytach u ginekologa. Niezmiernie ważne są też dieta, aktywność fizyczna i nastawienie psychiczne. Dlatego podczas warsztatów Uczestniczki spotkają się także z:

 

Dietetyczką mgr Adrianną Barczyńską

 

 

 

Coachem kryzysowym Joanną Płuciennik

 

 

 

Instruktorką Jogi Anną Michalec

 

 

Na Uczestniczki będzie czekać przerwa kawowa i drobny poczęstunek. Będzie możliwość wykupienia obiadu (mięsnego lub wege) w cenie 49 zł – chęć należy zgłosić wcześniej, podczas zapisywania się na warsztaty.

Spotkanie kończymy o 17 i gwarantujemy – wyjdziecie z niego inne! Z nową energią i wiarą, z ogromną nadzieją i spokojem w sercu. Z wartościową wiedzą dotyczącą leczenia niepłodności, ze wskazówkami odnośnie Waszej dalszej diagnostyki i leczenia. Z nowymi niepowtarzalnymi znajomościami, które mogą przekształcić się w wyjątkową przyjaźń.

My nie obiecujemy, my to wiemy! Same o tym mówicie, piszecie i podkreślacie, ile te warsztaty zmieniły w Waszym życiu. Oto słowa wspaniałych Kobiet, które uczestniczyły w spotkaniach „Obudź w sobie życie”:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY I CIEBIE!

28.05.2022 r. GODZ. 10:00-17:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

TAK, CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych zawsze bardzo dużo. Jeśli wiesz, że możesz mieć problem z dotarciem na spotkanie, daj znać odpowiednio wcześniej. Dzięki temu osoba naprawdę potrzebująca będzie mogła skorzystać z tego miejsca.

Dla Uczestniczek przewidziane są vouchery do Kliniki InviMed:

 • 50% zniżki na I wizytę u ginekologa, specjalisty leczenia niepłodności
 • 50% zniżki na badanie nasienia
 • Bezpłatna wizyta u dietetyka
 • Bezpłatna wizyta u psychologa

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną.

 1. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedź na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.
 2. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.
 3. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

ZAPISUJĘ SIĘ!

 

Co zyskasz dzięki warsztatom?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem,
 • Ukojenie i wewnętrzny spokój, które przyniesie praktyka jogi, 
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

 

PODSUMOWANIE:

 1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z Uczestnikami).
 2. Termin warsztatów: 28 maja 2022 r. g. 10-17.
 3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Katowicach: Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
 4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki InviMed w Katowicach. Wiedzą podzielą się także specjaliści dietetyk, coach kryzysowy. Instruktorka poprowadzi praktykę jogi.
 5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Sponsor strategiczny Organon Polska Sp. z o. o.

 

 

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl
Komentarze: 2

Czy kiedyś takie warsztaty będą organizowane w Poznaniu ??

Czy spotkanie jest tylko dla kobiet czy też na spotkanie można zapisać się wraz z mężem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *