Obudź w sobie życie! Ruszają zapisy na wyjątkowe spotkanie w Katowicach

Już teraz zapisz się na wyjątkowe spotkanie dla kobiet starających się o dziecko “Obudź w sobie życie”. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś, bo dostaniesz od nas właśnie to, czego akurat potrzebujesz. Już teraz zarezerwuj sobie sobotę 10 czerwca. Czekamy na Ciebie.

Za nami wyjątkowe spotkania z wyjątkowymi kobietami w Gdyni i w Warszawie. W ramach drugiej wiosennej edycji spotkań z cyklu “Obudź w sobie życie” przed nami jeszcze Katowice. Zapraszamy Cię serdecznie – na pewno nie pożałujesz straconego czasu, co więcej – odzyskasz wiarę i siłę do dalszych starań o ciążę. Wiemy, że niektórym już się to udało. 

Ten rok należy do Was

Jak pamiętacie, rok 2017 ogłosiliśmy rokiem spełniających się marzeń. Aby jednak dać szansę marzeniom, trzeba wykonać pewną pracę. Zdobyć trochę wiedzy i nauczyć się… myśleć pozytywnie. My ci w tym pomożemy! 

Mamy dla ciebie niespodziankę! Zapraszamy na drugą, wiosenną edycję cyklu spotkań pod hasłem „Obudź w sobie życie” – tym razem w Katowicach. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.

Chcemy cię poznać. I dać ci to, czego faktycznie potrzebujesz!

Mamy dla ciebie propozycję – 10 czerwca spędź z nami!  Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najbardziej precyzyjnie dopasować plan spotkania do potrzeb wszystkich uczestniczek. Zależy nam, aby każda z pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do czwartku tj. 8 czerwca 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Specjalista ginekolog-położnik. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego w klinice InviMed w Katowicach. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

Fizjoterapeuta i rehabilitant, wskaże, nauczy, podpowie, jak samemu “czuwać” nad pogodą ducha i udowodni w praktyce, że fizjoterapia, może pomóc w walce ze stresem, jaki towarzyszy staraniom o dziecko. Olejki wonne i lekkie rozciąganie mięśni pobudzi was do życia i zachęci, aby przetestować tę wiedzę na swoim partnerze. Prosimy ubrać się w stroje sportowe.

  • Annę Mazur-Gajo

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać. Uwaga – będziemy miksować koktajle na waszych oczach.

Zapisz datę spotkania: 10.06.2017 r., godz. 10:00-17:00

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Nasze wyjątkowe spotkanie odbędzie się 10 czerwca w godzinach 10:00-17:00 przy ul. Chorzowskiej 6 w Katowicach  (Business Link Katowice). 

Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne.

Prosimy także o informację, jeśli któraś z Pań będzie nieobecna na spotkaniu (wycofa się ze spotkania), pozwoli to uczestniczyć w spotkaniu innej osobie.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed:
  1. bezpłatna, pierwsza konsultacja (do wykorzystania: do 31.12.2017 r.)
  2. 50 proc. na wybrane badanie nasienia (jedno badanie; do wykorzystania do 31.12.2017 r.)
  3. 30 proc. zniżki na badania niezbędne do procedury IUI, IVF lub ED (jednorazowo; do końca 2017 r.)
  4. bezpłatna wizyta u psychologa
  • każda z uczestniczek otrzyma szereg przydatnych prezentów, takich jak: suplementy diety, testy owulacyjne, ciążowe, PH
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki
  • odbędzie się wyjątkowe losowanie sprzętu AGD i innych, „płodnych” upominków
  • po spotkaniu dla uczestniczek zostanie utworzona zamknięta grupa na Facebooku – będzie to wasze miejsce, w którym będziecie mogły kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia 10 czerwca!


Partner Główny:

klinika-invimed-nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

 

       detox-obudz-w-sobie-zycie-nieplodnirrazem

 

 

                

 

                                sylveco-nieplodnirazem      

                 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *