Obudź w sobie życie

Obudź w sobie życie – spotkanie, które odmieni życie niepłodnych kobiet

Rusza letnia odsłona ogólnopolskich spotkań „Obudź w sobie życie”. Nieważne, na jakim etapie starań jesteś – czekamy na ciebie!

W spotkaniach „Obudź sobie życie” w poprzednich edycjach wzięło udział ponad 500 kobiet. Każda z nich przyszła do nas z jednym marzeniem: Nareszcie zostać mamą. Wiemy, że droga do jego spełnienia jest bardzo trudna i każdy przechodzi ją oraz przeżywa inaczej. Chcemy ci jednak pomóc – dodać wiary i sił do dalszych starań. Chcemy przekazać wiedzę, która ci w nich pomoże. Chcemy zaszczepić radość, której tak często brakuje podczas leczenia niepłodności. My już wiemy, że niektóre uczestniczki poprzednich edycji są już w ciąży!

 

11.08 – WARSZAWA  

Zapisz się już dziś: WYŚLIJ ZGŁOSZENIE


Ogólnopolskie spotkania dla kobiet „Obudź w sobie życie”

Horror jednej kreski przeżywa co miesiąc ponad 1,5 mln par w Polsce. Jednak z niepłodnością może mierzyć się zdecydowanie więcej osób, o których statystyki nie piszą. Wiemy, że to trudna choroba, jednak można z nią wygrać. Aby stawić jej czoła, potrzeba siły i wiary, którą chcemy ci dać podczas naszego wyjątkowego spotkania. Nie możemy obiecać, że zajdziesz w ciążę, jednak wierzymy mocno, że się uda.

Codziennie dostajemy maile od uczestniczek, którym udało się pokonać niepłodność i wreszcie usłyszały bicie serca własnego dziecka!

 

Jesteście wspaniali ! 
Bardzo dziękuję za zaproszenie, październikowe spotkanie dało mi bardzo dużo siły do walki. Dało wiele do myślenia. Przełożyłam je na działanie. I oto jest ! Nasz maleńki cud. ❤ 
W grudniu dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Po ponad dwóch latach nieustannej walki z PCOS oraz moją otyłością. Dziękuję Wam bardzo, za to co robicie! Naprawdę dajecie pozytywnego kopa 😊W załączniku przesyłam zdjęcie naszego maleńkiego cudu. 😊 Mamy 13 t.c. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Pozdrawiam serdecznie, 
Magdalena

 

 

 

 

 

Witam Cię Sylwio i cały Twój zespół.
Jesteście dla mnie nieocenionym źródłem informacji.
Dziękuję za spotkanie 10 czerwca i za każdą nową informację, która podnosi na duchu, napędza do działania i przybliża nas do celu.
Pozdrawiam Ania

 

I ja Wam bardzo dziękuję, że mogłam po raz drugi uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, dzięki Wam mam jeszcze więcej siły i nadziei 🙂 budzicie Nas w każdym aspekcie, motywujecie, inspirujecie, jestem przekonana, że każda uczestniczka czerpie z Was wszystko co najlepsze 🙂 Ogromnie się cieszę, że jest takie miejsce dla Nas niepłodnych, bo dzięki Wam jest Nam łatwiej, lżej i co najważniejsze wiemy, że nie jesteśmy w tej walce same 🙂 Jesteście cudowne, widać, że wkładacie w to ogrom pracy i serca i jesteście prawdziwe nic nie udajecie. Jesteście naszymi aniołami, dziękuję Wam za to 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia zapewne niebawem 🙂
Angelika


Witam,
Dzięki spotkaniu, na którym byłam w październiku w Gdyni, poczułam niesamowitą energię do dalszej walki o nasze szczęście i wierzę, że właśnie dzięki temu po ponad 4 latach starań zobaczyłam przed Nowym Rokiem upragnione dwie kreski na teście ciążowym  🙂
Chciałabym mocno uściskać wszystkich, którzy poświęcają swój czas i energię żeby organizować te spotkania. A szczególnie pragnę podziękować Sylwii, która zaraża na warsztatach swoim optymizmem i nie pozwala nam się poddać. Mimo że nie będę mogła wziąć udziału w warsztatach w tym roku, to jestem myślami z dziewczynami, które będą się na nich wzajemnie wspierać.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata

Dlatego wierzymy, że ty również do nas napiszesz. Że ta radosna wieść o spełnionym marzeniu przyjdzie do nas od ciebie szybciej niż myślisz. Ogólnopolskie spotkania “Obudź w sobie życie” to czas, w którym postaramy się zapewnić każdej z osób tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Zaproszeni goście dostarczą wiedzy, która będzie kolejnym krokiem do przodu w waszych staraniach o dziecko. Przyjdź – chcemy cię poznać. Chcemy być twoim wsparciem. 

Dlaczego warto przyjść na spotkanie?

– Spotkania „Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowania się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że „sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman.

Poznaj szczegóły:

Na spotkanie zaprosiliśmy specjalnych gości:

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W 2003 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie i rozpoczęła pracę w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy Placu Starynkiewicza 1/3. W 2012 roku uzyskała specjalizację z położnictwa i ginekologii, a w 2017 specjalizację z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.  Od początku przygody z położnictwem i ginekologią interesuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej. Od wielu lat zajmuje się wykorzystaniem technik wspomaganego rozrodu (inseminacje, zapłodnienie pozaustrojowe) w terapii. W pracy stara się zawsze wykorzystać nowoczesne metody leczenia, zgodnie z zaleceniami wynikającymi z badań naukowych. Uzyskiwane przez nią stopnie/ tytuły naukowe zawsze związane były z tematyką leczenia niepłodności. Jest członkiem towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE). Od czasu otwarcia Kliniki Gameta Warszawa pełni rolę dyrektora medycznego placówki.

Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Kierownik Laboratorium Embriologicznego Gameta Warszawa. Ukończyła Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w roku 2004. Następnie kontynuowała pracę naukową w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Zakładzie Cytologii Klinicznej, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w 2010 roku. W międzyczasie odbyła również staż w USA w Department of Biology, Temple University, Philadelphia. Od 2010 roku pracuje jako embriolog. Praca w laboratorium embriologicznym stała się od tamtej pory jej pasję. W roku 2013 uzyskała europejski tytuł embriologa klinicznego ESHRE, a w 2016 polski odpowiednik tego tytułu (embriolog PTMRiE). Nieustannie kształci się w tym zakresie i wdraża w pracy nowoczesne technologie.  
Jest członkiem towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE). Wolne chwile poświęca rodzinie, z którą wspólnie uprawia bieganie górskie i długodystansowe, a ostatnio także triathlon.

Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

  • Maja Herman

    Psychiatra, psychoterapeuta, specjalista terapii środowiskowej, hipnoterapeutka, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego,   pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, współzałożycielka Instytutu Amici, ekspert Dzień Dobry TVN.

  • Monika Staruch

    Seksuolog kliniczny, psycholog. Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Odbyła staż kliniczny. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Na Uczestników spotkania będą czekać miłe niespodzianki od Kliniki Leczenia Niepłodności Gameta oraz od Sponsora upominków.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do 8 sierpnia 2018 r.  Potwierdzimy mailem zwrotnym Twoje uczestnictwo w  warsztatach. Prześlemy również informacje odnośnie miejsca spotkania.

WAŻNE: Proszę, przemyśl swoje uczestnictwo. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szanse na uczestnictwo w spotkaniu traci także inna kobieta, która oczekuje na liście rezerwowej.

Zapisz datę spotkania:

11.08.2018 r., godz. 10:00-17:00

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 


Partner Merytoryczny: 

 

 


Partner Strategiczny:
   Adamed


Upominki dla uczestniczek ufundowali:
sylveco-nieplodnirazem               

 ZbadajNasienie.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *